Domovská stránka > J > Jak Aktivace Windows 10 Po Výměně Základní Desky?

Jak aktivace Windows 10 Po výměně základní desky?

Chcete-li znovu aktivovat systém Windows 10 po výměně základní desky, je třeba postupovat takto:

  1. Přihlaste se k počítači pomocí účtu MSA s právy místního správce;
  2. Přejít na Parametry -> Aktualizace -> Aktivace (Nastavení -> Aktualizace a zabezpečení -> Aktivace);

Přečtěte si více

Jak obejít aktivaci Windows 10?

Windows 10 jde nainstalovat a aktivovat pomocí produktového klíče (Product Key) z vašich předchozích Windows 7/8. Pokud je produktový klíč uložen na základní desce v BIOSu/UEFI, tak se nemusí řešit nic. Windows si klíč sami převezmou a aktivují se po při připojení k internetu. Jak aktivovat Windows 10 bez klíče? aktivace online

  1. Klikněte na ikonu "Tento počítač" pravým tlačítkem a zvolte možnost "Vlastnosti".
  2. Zde ve spodní části zvolte možnost "Změnit kód product key".
  3. Otevře se nabídka pro vložení licenčního kódu.
  4. Zadejte obdržený licenční kód a klikněte na "Další".
  5. Po tomto kroku dojde k aktivaci systému Windows 10.

Jak aktivovat systém Windows?

Vyberte tlačítko Start a pak vyberte Nastavení > Systém > Aktivace . Vyberte Změnit kód Product Key. Zadejte kód Product Key, který najdete na Certifikátu pravosti, a postupujte podle pokynů. Jak znovu aktivovat Windows 10? Vyberte tlačítko Start a pak vyberte Nastavení > Aktualizace a zabezpečení > Aktivace . Pokud jste aktivaci systému ještě neprovedli, dokončete tento proces podle pokynů na stránce Aktivace. Pokud při aktivaci dojde k chybě, přečtěte si článek Získání nápovědy k chybám při aktivaci Windows.

Když to vezmeme v úvahu, co udělat po vymene zakladni desky?

Po výměně MB se musí udělat opět přechod z W7 (neOEM) na W10 nebo zkusit Aktivovat W10 po telefonu. Jak dlouho fungují Windows 10 bez aktivace? Windows 10, na rozdíl od předchozích verzí není nutný v průběhu procesu nastavení zadat kód Product Key. Dostaneš Přeskoč tlačítko. Po instalaci, měli byste být schopni používat Windows 10 pro následující 30 dny bez omezení.

Jak po čisté instalaci Windows 10 obejít přihlašování do Microsoft účtu?

Uživatelé, kteří se s popsaným problémem setkali při instalaci nového systému, si mohou snadno pomoci. Pokud před nastavením účtu nebo v průběhu procesu jeho nastavení odpojíte internet, zobrazí se opět položka nabídky »Místní účet«, který si tak bez dalších oznámení můžete nerušeně nastavit. Jak obejít přihlášení k účtu Microsoft? Jak tedy žádost k přihlášení do Microsoft účtu obejít?

  1. Nyní zadejte své jméno či přezdívku, pod kterou se budete do systému přihlašovat.
  2. Zadejte heslo k přihlašování do systému. Pokud žádné nechcete, tak tuto možnost vynechte a klikněte jen na tlačítko „Další“

Jak aktivovat Windows 10 z příkazového řádku?

Zadáme do něj text "cmd". Poté klikneme pravým tlačítkem myši na položku: "Příkazový řádek" a z kontextové nabídky vybereme možnost: "Spustit jako správce". Zadejte příkaz slmgr. vbs -ipk 11111-11111-11111-11111-11111 kde místo jedniček použijte svůj klíč a stiskněte klávesu Enter.

By Fidela

Jak vymazat Obchod Play? :: Jak spustit zvuk na monitoru?
Užitečné odkazy