Domovská stránka > J > Jak Umístit Fotku Na Plochu?

Jak umístit fotku na plochu?

Pokud máš zapnuté klasické androidí menu, tak jej otevři a prostě danou ikonu Fotky přetáhni na plochu. Pokud máš menu alá iOS tak jí přesun jen mezi plochami.

Přečtěte si více

Jak dát tapetu na plochu?

Výběr tapety pozadí

 1. Klikněte na plochu pravým tlačítkem a vyberte možnost Nastavit tapetu.
 2. Vyberte obrázek, který chcete nastavit jako tapetu. Také můžete nastavit, aby se tapeta každý den měnila nebo obnovovala.
Jak vytvořit vlastní tapetu na plochu? Klikněte pravým tlačítkem myši na ploše (desktop) a zvolte Přizpůsobit. Vidíte aktuální pozadí plochy – to výchozí, kterí si Windows10 nastaví sami. Vy si jej ale můžete změnit, stačí vybrat jeden z motivů nebo kliknout na Procházet a vybrat vaši tapetu – wallpaper – fotografii.

Jak vložit fotku do pozadí?

Asi nejrychlejší je nejprve otevřít fotku s pozadím a následně zvolit v menu Upravit položku Vložit ze souboru. Obrázek se objeví jako nová vrstva se zapnutým nástrojem Posun a transformace, takže jej hned můžete správně umístit. Je potřeba vybrat režim Změna velikosti. Jak vytvořit průhledné pozadí? Průhledná oblast se dá vytvořit ve většině obrázků.

 1. Vyberte obrázek, ve kterém chcete vytvořit průhledné oblasti.
 2. Klikněte na Nástroje obrázku > Přebarvit > Nastavit průhlednou barvu.
 3. V obrázku klikněte na barvu, která má být průhledná. Poznámky:
 4. Vyberte obrázek.
 5. Stiskněte CTRL+T.

Jak upravit PNG?

Nejlepší nástroje pro online úpravu PNG

 1. 1 BeFunky.
 2. 2 Pixlr.
 3. 3 LunaPic.
 4. 4 Online editor obrázků
 5. 5 online pngtools.
Jak vyměnit pozadí v Zoneru? Vytvoření pozadí v Zoner Photo Studio 12
 1. Původní obrázek.
 2. Proveden ořez pomocí MAGNETICKÉ LASO po obvodu sochy.
 3. V meny vybráno VYLEPŠIT a po otevření vysouvací nabídky vybrat ROZMAZAT.
 4. Z nabídky vybrána ROTACE a PIPETOU vybrán střed rotace.
 5. Ponecháme výběr a v nabídce nástrojů klikneme na VLOŽIT OBRÁZEK.

Tak jak změnit pozadí v zoneru?

Základní možností je smazat pozadí pomocí výběru a klávesy Delete. Existuje ale šikovnější a praktičtější postup – vrstvy a masky v Zoner Photo Studiu X. S jejich pomocí můžete výběr kdykoliv upravit. A nemusíte se bát nepřesností. Když to vezmeme v úvahu, jak vytvořit černé pozadí na fotce? Jednoduše nasvítíte objekt zespodu a zezadu tak, aby se na fotografovaném objektu vytvořila jemná světelná linka, která oddělí objekt od pozadí. Dávejte si však pozor na to, abyste zdrojem světla nesvítili do objektivu. Problém se splýváním pozadí máte rázem vyřešený.

Jak zkalibrovat barvy na monitoru?

Pokud chcete spustit kalibraci displeje, tak zmáčkněte zkratku Windows + R a do příkazového řádku, který se objeví, napište dccw. Otevře se Vám průvodce kalibrace barev displeje, ve kterém můžete postupně upravovat hodnotu gamma, jas, kontrast a nechybí ani nastavení vyvážení barev pomocí zobrazení odstínů šedé.

By Garnes

Jak změnit písmeno flash disků? :: Jak změnit barvu obrazovky na PC?
Užitečné odkazy