Tisk s Canon Pixma Pro-100. Komplexní průvodce

How old is the Pixma Pro 100?
The Canon PRO-100 was announced in September of 2012 and is the successor to the Canon Pro9000 MkII. It is a 13" wide, eight color, dye based photo inkjet printer.
Další informace najdete na www.redrivercatalog.com

Tiskárna nejvyššího kalibru pro profesionály Canon Pixma Pro-100 je známá svou vynikající kvalitou tisku a přizpůsobivostí. Tato tiskárna je spolehlivou volbou, ať už chcete vytvářet precizní dokumenty nebo nádherné fotografie. V tomto příspěvku vás provedeme procesem tisku na tiskárně Canon Pixma Pro-100 a odpovíme na některé často kladené otázky týkající se této tiskárny.

Mohu na tiskárně Canon Pixma Pro-100 tisknout dokumenty?

Ano, tiskárna Canon Pixma Pro-100 má vynikající možnosti tisku dokumentů. Přestože jsou její tiskové schopnosti spojeny především s tiskem fotografií, je schopna zvládnout i běžný tisk dokumentů. Díky vynikajícím tiskovým hlavám a přesnosti barev tiskárny Pro-100 budou vaše dokumenty vytištěny ostře a reprezentativně. Jak mohu z tiskárny Canon Pixma tisknout na notebooku?

Tisk z tiskárny Canon Pixma Pro-100 na notebook je jednoduchý. Zde je návod krok za krokem, který vám pomůže:

1. Nainstalujte ovladač tiskárny: Než budete moci tisknout, musíte do notebooku nainstalovat ovladač tiskárny. Použijte instalační CD dodané s tiskárnou nebo vyhledejte ovladač na webových stránkách společnosti Canon. Pro dokončení instalace ovladače se řiďte pokyny na obrazovce.

2. Připojte notebook k tiskárně: Připojte notebook k tiskárně Canon Pixma Pro-100 pomocí kabelu USB. Ujistěte se, že jsou obě zařízení zapnutá.

3. Vyberte soubor, který chcete vytisknout: Na notebooku otevřete dokument, který chcete vytisknout. V nabídce „File“ (Soubor) zvolte „Print“ (Tisk) tím, že tam přejdete. Alternativně můžete stisknout klávesovou zkratku Ctrl+P na počítači se systémem Windows nebo Command+P na počítači Mac. 4. Rozhodněte se pro tiskárnu: V dialogovém okně nastavení tisku vyberte tiskárnu Canon Pixma Pro-100. Další parametry, jako je velikost papíru, orientace a kvalita tisku, můžete změnit podle svého vkusu. 5. Spusťte postup tisku: Po provedení vybraných nastavení klepněte na tlačítko „Print“ (Tisk) a spusťte tiskovou proceduru. Dokument se začne tisknout na tiskárně Canon Pixma Pro-100.

Jak by měla být moje tiskárna Canon Pixma Pro-100 nakonfigurována?

Při nastavování zařízení Canon Pixma Pro-100 dodržujte následující kroky:

Otevřete krabici tiskárny: Před opatrným vybalením tiskárny odstraňte všechny obalové materiály. Nainstalujte tiskové hlavy a inkoustové kazety:

2. Chcete-li získat přístup do prostoru pro tiskové hlavy, zvedněte horní kryt tiskárny. Při instalaci tiskových hlav postupujte podle pokynů v uživatelské příručce. Poté vložte inkoustové kazety do příslušných slotů.

3. Připojte tiskárnu ke zdroji napájení: Zapojte napájecí kabel tiskárny do elektrické zásuvky.

4. Zapněte tiskárnu: Tiskárnu Canon Pixma Pro-100 zapnete stisknutím tlačítka napájení. Proběhne inicializační proces, po kterém se na ovládacím panelu zobrazí nabídka nastavení.

5. Nastavení: Chcete-li prozkoumat nabídku nastavení a nastavit nastavení, jako je jazyk, datum a čas, použijte tlačítka na ovládacím panelu. Chcete-li dokončit postup nastavení, dodržujte pokyny na obrazovce.

Jak mohu propojit počítač s tiskárnou Canon Pixma? Tiskárnu Canon Pixma Pro-100 můžete k počítači připojit několika způsoby:

1. Připojení přes USB: Jedná se o nejjednodušší způsob. Jeden konec kabelu by měl být připojen k tiskárně a druhý k volnému portu USB v počítači. Díky podpoře bezdrátové komunikace tiskárny Canon Pixma Pro-100 můžete tisknout i bez přímého připojení kabelem. Konkrétní pokyny k nastavení bezdrátového připojení naleznete v uživatelské příručce tiskárny.

3. Připojení k síti Ethernet: Tiskárnu můžete připojit pomocí ethernetového kabelu, pokud jsou počítač a tiskárna ve stejné síti. Pro domácnosti nebo podniky s kabelovým uspořádáním sítě je tato technika užitečná.

Závěrem lze říci, že tiskárna Canon Pixma Pro-100 je důvěryhodná tiskárna, která zvládá úlohy zahrnující tisk fotografií i dokumentů. Díky vynikající kvalitě tisku a flexibilním možnostem připojení je oblíbenou volbou jak mezi profesionály, tak mezi amatérskými uživateli. Tiskárnu Canon Pixma Pro-100 můžete maximálně využít a dosáhnout vynikajících výsledků tisku, pokud budete postupovat podle pokynů pro nastavení a tisk uvedených v tomto článku.

FAQ
Jak tisknout z USB na tiskárně Canon?

Podle těchto pokynů můžete tisknout z USB na tiskárně Canon: Ujistěte se, že je tiskárna Canon zapnutá a připojená ke zdroji napájení. 2. Umístěte jednotku USB flash do portu USB tiskárny Canon. Port USB tiskárny se obvykle nachází na přední nebo boční straně. 3. Na ovládacím panelu tiskárny vyhledejte možnost „Tisk“ nebo „Tisknout z USB“. V závislosti na modelu tiskárny Canon se tato volba může měnit. 4. Chcete-li jako zdroj tisku zvolit jednotku USB flash, použijte klávesy se šipkami nebo dotykovou obrazovku (je-li k dispozici). 5. Pomocí ovládacího panelu tiskárny prohlédněte soubory na jednotce USB a vyberte ten, který chcete vytisknout. Může to být fotografie, dokument nebo jakýkoli jiný typ souboru, který může tiskárna Canon tisknout. 6. Po výběru souboru zkontrolujte nastavení tisku, včetně velikosti papíru, orientace a kvality tisku. Proveďte případné požadované změny. 7. Chcete-li zahájit tisk, klepněte na tlačítko „Tisk“ nebo „Start“ na ovládacím panelu tiskárny. Tiskárna načte soubor z disku USB a zahájí tisk. 8. Sledujte, zda tiskárna dokončí tisk dokumentu. Složitost tisknuté fotografie nebo dokumentu ovlivní, jak dlouho to bude trvat. 9. Po dokončení tisku vyjměte USB flash disk z tiskárny.

Tiskárnu Canon můžete použít k tisku přímo z jednotky USB flash podle následujících pokynů.