Reconnecting with Friends. Jak odblokovat přátele na Facebooku

Kde najít blokované lidi na Facebooku?
Pod šipkou v pravém horním rohu klikni na kolonku „Nastavení“, kde najdeš záložku „Blokování“.
Další informace najdete na www.avast.com

Facebook je známá sociální síť, která uživatelům umožňuje komunikovat s přáteli, rodinou a spolupracovníky z celého světa. I když Facebook nabízí praktický prostředek, jak zůstat v kontaktu, může se stát, že se rozhodnete někoho zablokovat. Zablokování někoho může způsobit krátkodobé narušení vašeho online vztahu, ať už kvůli hádce, rozdílným názorům nebo jen potřebě odpočinout si od jeho obsahu. Dobrou zprávou je, že odblokování někoho na Facebooku je snadný postup, který vám může pomoci obnovit kontakt. V tomto článku vás provedeme postupem odblokování přátel na Facebooku a odpovíme na některé často kladené otázky. Jak na Facebooku 2023 někoho odblokovat? Chcete-li na Facebooku 2023 někoho odblokovat, postupujte podle těchto jednoduchých úkonů:

1. Použijte své přihlašovací údaje pro přístup ke svému účtu na Facebooku.

2. Rozbalovací nabídku otevřete kliknutím na malou šipku směřující dolů v pravém horním rohu. 3. V nabídce vyberte možnost „Nastavení a soukromí“ a poté klikněte na tlačítko „Nastavení“. V levém sloupci vyberte možnost „Blokování“.

4. Seznam lidí, které jste zablokovali, se nachází v části „Blokovat uživatele“, kterou najdete posunutím dolů. Vyhledejte osobu, kterou chcete odblokovat, a klikněte na tlačítko „Odblokovat“ napravo od jejího jména. 7. Zobrazí se vyskakovací okno s žádostí o potvrzení. Chcete-li osobu odblokovat, klikněte na tlačítko „Potvrdit“. Jak někoho odblokovat? Odblokovat někoho na Facebooku je jednoduché a vyžaduje to pouze provedení několika základních kroků:

1. Přihlaste se na Facebook a přejděte do horní části stránky, kde se nachází vyhledávací pole. Do

odstavce 2

zadejte jméno osoby, kterou chcete odblokovat. 3. Funkce automatického vyplňování na Facebooku vám během psaní nabídne nápady. Jakmile se v rozevírací nabídce zobrazí příslušný profil, vyberte jej. 4. Po přistání na profilu dané osoby sjeďte dolů do pravého dolního rohu titulní fotografie. 5. Vyhledejte tlačítko „Blokováno“ (nebo „Odblokovat“, pokud jste je již dříve zablokovali). Na tlačítko „Blokováno“ je třeba kliknout, aby se zobrazila potvrzovací zpráva. 7. Osoba bude odstraněna ze seznamu blokovaných, jakmile potvrdíte, že ji chcete odblokovat.

Jak mohu získat přístup ke svému seznamu blokovaných osob na Facebooku? Chcete-li zobrazit svůj seznam blokovaných osob na Facebooku, postupujte podle následujících postupů:

Prvním krokem je přístup k vašemu účtu na Facebooku.

2. Rozbalovací nabídku otevřete kliknutím na malou šipku směřující dolů v pravém horním rohu. 3. V nabídce zvolte „Nastavení a soukromí“ a poté klikněte na „Nastavení“. V levém sloupci vyberte možnost „Blokování“.

4. Seznam lidí, které jste zablokovali, se nachází v části „Blokovat uživatele“, kterou najdete posunutím dolů. Jak si mohu v aplikaci Facebook zobrazit seznam blokovaných osob? Chcete-li získat přístup ke svému seznamu zakázaných osob prostřednictvím aplikace Facebook, proveďte následující akce:

Krok 1: Spusťte aplikaci Facebook v telefonu a přihlaste se pomocí svého účtu.

2. Chcete-li vstoupit do nabídky, klepněte na tři vodorovné čáry v pravém horním rohu. 3. Přejděte dolů a vyberte možnost „Nastavení a soukromí“. 4. V části „Soukromí“ klepněte na položku „Nastavení“. 5. Vyhledejte položku „Blokování“ posunutím dolů a klepnutím na ni.

6. Zde si můžete zobrazit seznam osob, které jste zablokovali.

Závěrem lze říci, že volba zablokovat někoho na Facebooku je volba, kterou lze později odvolat. Podle jednoduchých metod popsaných v tomto příspěvku můžete odblokovat přátele na Facebooku a napravit své online vztahy. Odblokování někoho může být krokem k vyjasnění případných nedorozumění nebo sporů. Mějte na paměti, že udržování pevných vazeb je zásadní pro pozitivní zkušenosti se sociálními sítěmi.

FAQ
Jak zobrazím zablokované přátele v aplikaci Messenger?

Chcete-li zobrazit zablokované přátele v aplikaci Messenger, postupujte podle následujících postupů: 1. Spusťte aplikaci Messenger v telefonu nebo tabletu.

2. Klikněte na kartu „Lidé“ nebo na svou profilovou fotografii v pravém dolním rohu obrazovky. 3. Na stránce „Lidé“ vyhledejte a vyberte možnost „Blokovaní lidé“. 4. Zobrazí se seznam všech přátel, které jste v aplikaci Messenger zablokovali. 5. Klepněte na jméno osoby a výběrem možnosti „Unblock“ (Odblokovat) zrušte omezení.

Jakmile odblokujete kamaráda, oba si budete moci navzájem zobrazovat zprávy. Nezapomeňte, že pokud jste předtím někoho odblokovali z přátel, odblokování v aplikaci Messenger ho automaticky nepřidá mezi přátele na Facebooku.

Jak najdu zablokované profily na Facebooku?

K vyhledání zablokovaných profilů na Facebooku použijte následující kroky: 1. Použijte své přihlašovací údaje pro přístup ke svému účtu na Facebooku. 2. Chcete-li se dostat do rozbalovací nabídky, klikněte na malou šipku v pravém horním rohu stránky Facebook. 3. V nabídce zvolte „Nastavení a ochrana osobních údajů“ a poté klikněte na „Nastavení“. 4. Klikněte na položku „Blokování“ v levém sloupci stránky Nastavení. 5. Na stránce Blokování je část s názvem „Blokovat uživatele“. Zde je k dispozici seznam všech uživatelů Facebooku, které jste zablokovali. Seznamem můžete procházet nebo pomocí daného vyhledávacího řádku vyhledat konkrétní profil, abyste zjistili, který byl zablokován. Výběrem tlačítka „Odblokovat“ vedle jména osoby, když najdete hledaný profil, můžete rozhodnout o jeho odblokování. Je třeba poznamenat, že odblokování účtu na Facebooku umožní uživateli znovu zobrazit váš profil, posílat vám zprávy a komunikovat s vašimi materiály.

Kde si mohu prohlédnout svůj seznam blokovaných na Facebooku?

Chcete-li zobrazit svůj seznam blokovaných účtů na Facebooku, postupujte podle následujících postupů: 1. Spusťte aplikaci nebo webové stránky Facebooku a přihlaste se ke svému účtu. 2. Klikněte na šipku dolů v pravém horním rohu domovské stránky nebo profilu vlevo. 3. Po výběru položky „Nastavení a ochrana osobních údajů“ z rozbalovací nabídky klikněte na položku „Nastavení“. 4. Kliknutím na položku „Blokování“ v levém sloupci vyberte možnost „Blokování“. 5. Na stránce blokování naleznete část s názvem „Blokovat uživatele“. Zde si můžete prohlédnout seznam uživatelů Facebooku, které jste zablokovali. Vezměte prosím na vědomí, že tento seznam obsahuje jak zablokované, tak i nepřátelské uživatele. Pokud se s někým chcete znovu spojit, můžete ho na této stránce také odblokovat nebo znovu přidat.