Používání služby Sling TV s Chromecastem. Komplexní průvodce

Pro zákazníky, kteří chtějí streamovat živé televizní vysílání a videa na vyžádání bez tradičního kabelového nebo satelitního předplatného, se stala Sling TV oblíbenou volbou. Službu Sling TV můžete rychle streamovat na svém televizoru a sledovat své oblíbené epizody a kanály díky dodatečnému pohodlí zařízení Chromecast. V tomto příspěvku se podíváme na to, jak Sling TV používat s Chromecastem, kolik stojí, jaké jsou možnosti streamování, kde se na Sling TV nachází tlačítko Cast a zda společnost Google vlastní Sling.

Použití Chromecastu se Sling TV

Společné používání Chromecastu a Sling TV je jednoduché. Zde je návod pro začátečníky ve formátu krok za krokem:

1. Nakonfigurujte zařízení Chromecast: Ujistěte se, že je zařízení Chromecast připojeno k televizoru a že jsou zařízení pro vysílání (telefon, tablet nebo počítač) i zařízení Chromecast připojeny ke stejné síti Wi-Fi.

2. Nainstalujte aplikaci Sling TV: Z obchodu Google Play (pro chytré telefony se systémem Android) nebo App Store (pro zařízení se systémem iOS) si stáhněte a nainstalujte aplikaci Sling TV do svého castingového zařízení. 3. Spusťte aplikaci Sling TV: Spusťte své castingové zařízení a otevřete aplikaci Sling TV. 4. Vyberte pořad nebo kanál: V aplikaci Sling TV si prohlédněte nabídku pořadů a kanálů a rozhodněte se, co chcete sledovat. 5. Klepněte na tlačítko Cast: Klepněte na tlačítko Cast v pravém horním rohu aplikace Sling TV. Vypadá jako televizní obrazovka s nápisem Wi-Fi. Dotkněte se ho. 6. Rozhodněte se, které zařízení Chromecast chcete použít: V seznamu budou uvedena zařízení Chromecast ve vaší síti. Vyberte zařízení, do kterého chcete vysílat. 7. Vychutnejte si svůj obsah: Zvolený program nebo kanál Sling TV se nyní začne vysílat na televizoru prostřednictvím zařízení Chromecast. Přehrávání, hlasitost a další parametry lze ovládat prostřednictvím zařízení pro casting. Kolik stojí služba Sling TV na zařízení Chromecast?

Výběr předplatného služby Sling TV určí, kolik vás používání služby Sling TV na zařízení Chromecast bude stát. Dva standardní plány nabízené společností Sling TV jsou Sling Orange a Sling Blue, oba stojí 35 USD měsíčně. Oba programy lze navíc kombinovat za 50 dolarů měsíčně. Další poplatky se vztahují na přídavné balíčky, prémiové kanály a doplňkové služby.

Je důležité si uvědomit, že cena Chromecastu se liší od ceny členství ve službě Sling TV. Jakmile si pořídíte Chromecast, můžete jej používat ke streamování různých aplikací, včetně služby Sling TV, aniž byste museli platit další poplatky.

Lze službu Sling TV streamovat na mém televizoru?

Ano, k vysílání služby Sling TV na televizoru můžete používat různá zařízení, například Chromecast. Služba Sling TV funguje kromě zařízení Chromecast s celou řadou dalších přístrojů, včetně chytrých televizorů, streamovacích zařízení (včetně Roku, Amazon Fire TV a Apple TV), herních konzolí, mobilních zařízení a chytrých televizorů. Díky své přizpůsobivosti je služba Sling TV flexibilní volbou pro živé televizní vysílání, protože umožňuje sledování na obrazovce podle vašeho výběru.

Kde se v televizi Sling TV nachází tlačítko Cast? V aplikaci Sling TV se tlačítko Cast nachází v pravém horním rohu uživatelského rozhraní aplikace. Symbolizuje ho televizní obrazovka s logem Wi-Fi. Klepnutím na toto tlačítko Cast můžete vybrat zařízení Chromecast a spustit streamování obsahu Sling TV na televizoru. Je služba Sling pod kontrolou společnosti Google?

Společnost Sling není vlastněna společností Google. Sling TV vlastní americký poskytovatel televizního vysílání Dish Network Corporation. Streamovací zařízení Google Chromecast je však se službou Sling TV kompatibilní. Uživatelé s Chromecastem mohou bezdrátově streamovat zábavu z řady aplikací, včetně Sling TV, do svých televizorů.

Sledování živého televizního vysílání a zábavy na vyžádání na televizoru je tak při použití služeb Sling TV a Chromecast jednoduché a cenově dostupné. Službu Sling TV můžete bez námahy nastavit a sledovat na zařízení Chromecast podle pokynů uvedených v tomto článku. Služba Sling TV poskytuje uživatelům, kteří přestali využívat kabelovou televizi, všestranné možnosti streamování díky kompatibilitě s různými zařízeními a cenově výhodným cenám předplatného. Přestože společnost Sling nepatří společnosti Google, mohou spotřebitelé díky integraci Sling TV a Chromecastu bezproblémově sledovat obsah.

FAQ
Jak používat službu Sling TV?

Chcete-li používat službu Sling TV, proveďte následující kroky: Vytvořte si účet na webových stránkách Sling TV zadáním osobních údajů a výběrem balíčku předplatného.

1. Založte si účet Sling TV.

2. Chcete-li získat aplikaci Sling TV, přejděte do obchodu s aplikacemi ve svém chytrém telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení a zadejte „Sling TV“. Stáhněte si aplikaci a nastavte ji. Spusťte aplikaci Sling TV:

3. Po instalaci otevřete aplikaci v zařízení. Přihlaste se ke svému účtu Sling TV:

4. Pro přihlášení zadejte své uživatelské jméno a heslo k účtu Sling TV.

5. Vyberte si předplatné: Vyberte si balíček předplatného podle svých potřeb a finanční situace. Z mnoha dostupných kanálů si vyberte takový plán Sling TV, který zahrnuje vaše oblíbené kanály. V případě potřeby si přizpůsobte skladbu kanálů: V závislosti na zvoleném plánu můžete mít možnost přidat další kanály nebo prémiový obsah. Pokud byste chtěli změnit sestavu kanálů, jednoduše postupujte podle pokynů na obrazovce. 7. Zahájení sledování: Jakmile je vše nakonfigurováno, můžete začít používat službu Sling TV pro přístup k živým televizním kanálům a médiím na vyžádání. Vyberte si pořad nebo film z adresáře kanálů, pak si je prohlédněte a vychutnejte si streamování. Nezapomeňte nastavit zařízení Chromecast a připojit ho ke stejné síti Wi-Fi jako počítač nebo mobilní zařízení, pokud hodláte používat Chromecast. Chcete-li program nahrát na obrazovku televizoru, vyhledejte v aplikaci Sling TV ikonu Chromecast a klepněte na ni. Chcete-li proces castingu dokončit, řiďte se dalšími pokyny zobrazenými na obrazovce.