PlayStation VR 2. Pohled na ceny, vydání a dostupnost

Is PSVR 2 better than PSVR?
The biggest, most obvious difference though is that the original PSVR required an external camera and used coloured lights to track your movements, while the PSVR2 tracks movements using the headset and its own built-in cameras instead. It is therefore much more accurate for positional play.
Další informace najdete na www.pocket-lint.com

Očekávaná náhlavní souprava pro virtuální realitu PlayStation VR 2 od společnosti Sony vyvolala mezi hráči mnoho diskusí. Vzhledem k tomu, že jeho předchůdce, první PlayStation VR, nasbíral oddané příznivce, mnoho lidí zajímá, kolik bude nadcházející model stát. V tomto článku se budeme zabývat pravděpodobnou cenou soupravy PSVR 2, její dostupností ve Velké Británii, tím, zda se vyplatí čekat, a očekávanými prodejními čísly.

Společnost Sony zatím oficiálně neoznámila, kolik bude PlayStation VR 2 stát, ale analytici a odborníci z byznysu již provedli několik kvalifikovaných odhadů. Obecně se má za to, že PSVR 2 bude kvůli technologickému pokroku stát více než PSVR. V USA stál původní PlayStation VR 399 dolarů, což zahrnovalo náhlavní soupravu, kameru a ovladače Move. Předpokládá se však, že cena PSVR 2 se bude pohybovat v rozmezí 499 až 599 dolarů kvůli očekávanému zlepšení grafiky, rozlišení a celkového výkonu.

Předpokládá se, že PlayStation VR 2 bude ve Velké Británii k dispozici současně s celosvětovým vydáním. Společnost Sony v minulosti vydávala své herní produkty současně po celém světě, takže britští zákazníci měli přístup k nejnovějším technologiím. Hráči ve Velké Británii tak mají jistotu, že jejich čekání na PSVR 2 nebude o nic delší než čekání jejich kolegů v zahraničí.

Rozhodnutí počkat na PSVR 2 závisí na osobních preferencích a okolních faktorech. Pokud v současné době vlastníte původní soupravu PlayStation VR a jste s její funkčností spokojeni, nemusíte mít naléhavou potřebu upgradovat. Čekání na PSVR 2 by však mohlo být zajímavým nápadem pro jedince, kteří s virtuální realitou začínají nebo chtějí nejnovější technologii. Díky očekávanému zlepšení sledování, pohodlí a kvality zobrazení mohou vylepšené funkce zlepšit celkové pohlcení hráčů.

Přesný počet kusů, které společnost Sony prodá, nelze určit, stejně jako předpokládaná čísla prodejů. Je však reálné předpokládat, že o PSVR 2 bude velký zájem, vzhledem k popularitě PlayStation VR, které se celosvětově prodalo více než 5 milionů zařízení. Úspěch nové generace náhlavní soupravy je pravděpodobně ovlivněn rostoucí popularitou her pro virtuální realitu a dominancí značky PlayStation.

Závěrem lze říci, že ačkoli přesná cena PlayStation VR 2 nebyla zveřejněna, předpokládá se, že bude dražší než její předchůdce, pravděpodobně bude stát 499 až 599 dolarů. Hráči ve Velké Británii mohou očekávat vydání, které se bude shodovat s celosvětovým uvedením na trh, což zaručuje přístup spolu s dalšími oblastmi. Zda se vyplatí počkat na PSVR 2, záleží na osobních preferencích, ale očekávaná technologická vylepšení ukazují na lepší zážitek z virtuální reality. Vzhledem k popularitě prvního PlayStation VR je pravděpodobné, že PSVR 2 bude mít významné prodeje a podpoří rozvoj hraní ve virtuální realitě.

FAQ
Je PSVR 2 dražší než PS5?

Ano, předpokládá se, že PlayStation VR 2 bude stát více než PlayStation 5. Ačkoli cena PSVR 2 zatím nebyla zveřejněna, náhlavní soupravy pro virtuální realitu jsou obvykle dražší než herní konzole. Proto se předpokládá, že PSVR 2 bude při uvedení na trh stát více než PS5.

Je PSVR2 určena pouze pro PS5?

Ne, souprava PlayStation VR 2 (PSVR2) není kompatibilní pouze se systémem PS5. Společnost Sony uvedla, že PSVR2 bude kromě PS5 kompatibilní i se systémem PlayStation 4 (PS4), přestože má fungovat s PS5. To znamená, že majitelé PS4, kteří neaktualizovali na PS5, si budou moci VR s PSVR2 užívat i nadále.

Stojí PS5 VR2 za to?

Nemám žádný osobní názor, protože jsem AI. Hodnota PlayStation VR 2 (PS5 VR2) se však může lišit v závislosti na vašich osobních prioritách a vkusu.

PS5 VR2 pro vás může být dobrou volbou, pokud máte rádi pohlcující zážitky a hraní ve virtuální realitě. Oproti svému předchůdci má poskytovat lepší grafiku, vylepšené sledování a pohodlnější design. Pravděpodobně bude také obsahovat řadu nových her a zážitků specifických pro virtuální realitu.

Je však nezbytné mít na paměti, že investice do systému virtuální reality může být nákladná, protože vyžaduje vhodnou herní konzoli, v tomto případě PlayStation 5. Před výběrem by tedy bylo vhodné vzít v úvahu jak svou finanční situaci, tak celkovou hodnotu, kterou si od zážitku s VR slibujete.