Jak změnit profilový obrázek iPhonu

Změna profilového obrázku iPhonu je skvělý způsob, jak mu dodat osobitost a přizpůsobit ho. Tento příspěvek vás krok za krokem provede procesem aktualizace fotografie Apple ID, profilového obrázku Memoji nebo profilového obrázku WhatsApp. Jak aktualizovat fotografii Apple ID v aplikaci Memoji?

Následují pokyny pro změnu obrázku Apple ID na Memoji:

1. V aplikaci Zprávy na iPhonu začněte novou diskusi. 2. Klikněte na tlačítko Animoji s opičí tváří vedle pole pro zadání zprávy.

3. Chcete-li najít Memoji, které chcete použít jako profilovou fotografii, přejeďte prstem doleva. 4. Klepněte na tři tečky (…) na spodním panelu tak, že na ně klepnete.

5. Klepnutím na tlačítko „Edit“ (Upravit) proveďte v Memoji potřebné změny.

6. Po dokončení klepněte na tlačítko „Hotovo“ v pravém horním rohu svého Memoji. 7. Klepněte na své Apple ID v horní části obrazovky „Nastavení“ na iPhonu. Chcete-li se dostat k možnosti „Upravit“, klepněte v kroku 8 na svou fotografii nebo na ikonu siluety.

9. Chcete-li své Memoji umístit jako profilový obrázek Apple ID, vyberte možnost „Vybrat fotografii“ nebo „Pořídit fotografii“. Proč nemohu změnit svůj profilový obrázek Apple ID? Existuje několik možností, proč nemůžete upravit svou profilovou fotografii na Apple ID:

1. Omezení: Zkontrolujte, zda vaše zařízení nemá nějaká omezení, která vám brání ve změně profilového obrázku. Zkontrolujte, zda je povolena položka „Fotografie“: Přejděte do „Nastavení“ > „Čas u obrazovky“ > „Omezení obsahu a soukromí“. 2. V knihovně fotografií iCloud: Pokud máte povolenou knihovnu fotografií iCloud, může být váš profilový obrázek propojen s účtem iCloud. V této situaci budete k aktualizaci profilového obrázku potřebovat počítač a webovou stránku iCloud.

Jak mohu upravit profilovou fotografii Apple na svém iPhonu?

Chcete-li upravit profilovou fotografii Apple na iPhonu, postupujte podle následujících postupů: 1. Spusťte na iPhonu aplikaci „Nastavení“. 2. Stiskněte klávesu Nabídka. 2. Klikněte na své Apple ID v pravém horním rohu obrazovky. 3. Klikněte na ikonu siluety nebo na svou fotografii. Chcete-li vybrat novou fotografii z role fotoaparátu nebo pořídit novou fotografii pomocí fotoaparátu iPhonu, klikněte na tlačítko „Vybrat fotografii“ nebo „Pořídit fotografii“. 5. Podle potřeby upravte rozměry a umístění fotografie. Kliknutím na „Vybrat“ nebo „Nastavit“ uložte novou profilovou fotografii.

6.

Jak mohu aktualizovat svou profilovou fotografii ve verzi aplikace WhatsApp pro iPhone 12?

Chcete-li upravit profilovou fotografii ve službě WhatsApp ve verzi iPhone 12, postupujte podle následujících pokynů: 1. Klepněte na ikonu . Spusťte aplikaci WhatsApp na iPhonu 12. Kartu „Nastavení“ naleznete v pravé dolní části obrazovky.

2.

3. Klepněte na své jméno v horní části obrazovky. 4. Klepněte na svou aktuální profilovou fotografii. 5. Chcete-li nastavit novou fotografii z role fotoaparátu nebo pořídit novou fotografii, zvolte „Vybrat fotografii“ nebo „Pořídit fotografii“. 6. V případě potřeby změňte polohu a zvětšete fotografii.

7. Klepnutím na „Vybrat“ nebo „Nastavit“ uložte novou profilovou fotografii.

Změna profilového obrázku iPhonu je rychlá a snadná operace, která vám umožní vyjádřit se a dát svému přístroji jedinečný vzhled. Podle pokynů v tomto článku provedete příslušné úpravy, ať už měníte profilovou fotografii na WhatsApp, Memoji nebo obrázek na Apple ID. Je důležité nezapomenout se podívat na případná omezení nebo nastavení synchronizace, která by vám mohla bránit v aktualizaci profilového obrázku. Užijte si to, že si svůj iPhone přizpůsobíte tak, aby byl jedinečně váš!

FAQ
Jak změním ikonu WhatsApp na iPhonu?

Chcete-li změnit ikonu aplikace WhatsApp na iPhonu, musíte provést následující kroky: V kroku 1 otevřete aplikaci WhatsApp na iPhonu.

2. V pravém dolním rohu obrazovky klepněte na možnost „Nastavení“. 3. Pokud jste ještě nenastavili profilovou fotografii, klepněte na ikonu zástupného obrázku nebo na svůj profilový obrázek. 4. Zobrazí se vaše profilová stránka. Zde klepněte na svou aktuální profilovou fotografii. Pokud si přejete vybrat existující fotografii z knihovny fotografií iPhonu, zvolte ze seznamu alternativ „Choose from Library“ (Vybrat z knihovny). Případně můžete zvolit „Take Photo“ a použít fotoaparát iPhonu k pořízení nové fotografie. 6. Pomocí ovládacích prvků na obrazovce můžete po výběru nebo pořízení fotografie změnit polohu a velikost obrázku. 7. Po provedení potřebných úprav vyberte požadovaný obrázek jako ikonu WhatsApp klepnutím na „Vybrat“ nebo „Hotovo“ (v závislosti na modelu iPhonu). A je to! Nová profilová fotografie, kterou jste vybrali, se nyní zobrazí jako ikona aplikace WhatsApp na vašem iPhonu.

Jak změním obrázek Imessage a Apple ID?

V iPhonu proveďte následující akce pro aktualizaci fotografií iMessage a Apple ID: V kroku 1 otevřete na iPhonu aplikaci Nastavení. 2. Vyhledejte své Apple ID, které se obvykle nachází v horní části obrazovky Nastavení, posunutím dolů a klepnutím na něj. 3. Klepněte na své jméno v horní části obrazovky v nabídce Apple ID. Nyní se zobrazí stránka vašeho profilu. Klepněte na tlačítko Upravit, které se nachází vedle vašeho aktuálního obrázku. 5. Máte možnost pořídit zcela novou fotografii fotoaparátem iPhonu, vybrat obrázek z knihovny fotografií nebo vybrat avatar ze seznamu alternativ. 6. Po výběru nebo pořízení nové fotografie můžete podle potřeby změnit polohu a velikost obrázku. 7. Chcete-li uložit aktualizovaný obrázek iMessage a Apple ID, nakonec stiskněte tlačítko Hotovo.

Po dokončení těchto kroků budou vaše obrázky Apple ID a iMessage změněny na všech vašich zařízeních, kde máte toto Apple ID přihlášeno.

Může každý vidět váš obrázek Apple ID?

Ne, ne každý má přístup k zobrazení vaší fotografie Apple ID. Váš obrázek Apple ID mohou vidět pouze uživatelé, kteří si uložili vaše kontaktní údaje do svých kontaktů nebo kteří si vás přidali jako přítele v konkrétních službách Apple, jako je iMessage nebo FaceTime. Není přístupný široké veřejnosti.