Jak upravit účet na Facebooku. Průvodce krok za krokem

Jak upravit profil na Facebooku?
Klasické prostředí mobilního prohlížeče Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na a pak klepněte na své jméno. Klepněte na Prohlédněte si informace o sobě. U údajů, které chcete změnit, klepněte na nebo UPRAVIT. Vyberte okruh uživatelů pro příspěvek a klepněte na Uložit.
Další informace najdete na cs-cz.facebook.com

Uživatelé se mohou na známé sociální síti Facebook spojovat s přáteli, vyměňovat si fotografie a videa a aktualizovat své osobní údaje. Při pokusu o úpravu účtu na Facebooku však můžete občas narazit na problémy. V tomto příspěvku zodpovíme časté dotazy, včetně důvodů, proč se vám nemusí podařit aktualizovat svůj profil, jak změnit své jméno, jak vyhledat svůj účet na Facebooku pomocí jeho názvu a zda Facebook stále nabízí možnost aktualizace.

1. Proč nemohu změnit svůj profil na Facebooku? Nemožnost změnit svůj profil na Facebooku může mít různé příčiny. Nejprve se ujistěte, že máte správné přihlašovací údaje a jste přihlášeni ke svému účtu. Pokud jste zapomněli uživatelské jméno nebo heslo, možná budete muset projít procesem obnovení účtu.

Pokud používáte mobilní aplikaci Facebook a operační systém vašeho zařízení je zastaralý, může se také stát, že nebudete moci změnit svůj profil. V této situaci zkuste aplikaci aktualizovat nebo pro přístup ke službě Facebook použijte nový počítač či zařízení. Pokud byl váš účet dočasně omezen nebo pozastaven v důsledku porušení zásad společnosti Facebook, nemusíte mít navíc možnost změnit svůj profil, dokud nebude pozastavení zrušeno. 2. Jak může být změněno mé jméno? Chcete-li změnit své jméno na Facebooku, postupujte podle následujících jednoduchých kroků:

1. Přihlaste se na Facebook a stiskněte šipku směřující dolů v pravém horním rohu. 2. V rozbalovací nabídce zvolte „Nastavení a soukromí“ a poté klikněte na „Nastavení“.

3. V nabídce vlevo vyberte položku „Obecné“. 4. Vedle svého stávajícího jména klikněte na „Upravit“ v poli „Jméno“.

5. Vyplňte pole se zvoleným novým jménem. Nezapomeňte, že Facebook má pravidla týkající se změny jména, proto se ujistěte, že vaše nové jméno je v souladu s těmito pravidly. V šestém kroku klikněte na tlačítko „Zkontrolovat změnu.“. Naposledy zadejte své heslo a klikněte na „Uložit změny“.

Mějte na paměti, že pokud se Facebook domnívá, že se snažíte změnit jméno falešně, může vás požádat o další identifikaci, například o předložení občanského průkazu vydaného vládou.

3. Jak se jmenuje můj účet na Facebooku?

Pro vyhledání konkrétního účtu na Facebooku podle názvu použijte vyhledávací pole v horní části jakékoli stránky Facebooku. Stačí po zadání jména osoby zadat její jméno. Poté se zobrazí seznam výsledků hledání zadaného jména na Facebooku. Chcete-li vyhledávání zaměřit, můžete také využít filtry, jako je místo nebo vzdělání.

4. Přestal Facebook používat funkci úprav?

V době psaní této věty Facebook stále nabízí možnost úprav. Umístění funkce Upravit se však mohlo změnit, protože platforma často modernizuje své rozhraní a funkce. Chcete-li získat přístup k nastavení svého profilu, postupujte podle pokynů v první otázce tohoto článku, pokud máte potíže s jeho nalezením.

Závěrem lze říci, že změna účtu na Facebooku je jednoduchý proces, který vám umožní změnit jméno a další osobní údaje. Pokud se při pokusu o změnu profilu vyskytnou problémy, ujistěte se, že jste řádně přihlášeni, vaše aplikace nebo prohlížeč jsou aktuální a váš účet není pozastaven nebo omezen. Pokud se budete držet výše uvedených pokynů, měli byste být schopni efektivně upravovat svůj účet na Facebooku a držet krok s internetovými trendy.

FAQ
Proč Facebook odstranil úpravu?

Možnost úprav pro osobní účty na Facebooku byla společností Facebook ponechána. Na Facebooku je stále možné měnit příspěvky, komentáře nebo informace o uživatelském účtu. Je důležité mít na paměti, že některé informace, například příspěvky na firemních stránkách nebo obsah zveřejněný z jiných webových stránek, mohou umožňovat pouze omezené změny nebo mohou vyžadovat povolení původního autora příspěvku.

Je možné, abych si změnil jméno?

Odpověď zní, že své jméno na Facebooku změnit můžete. Zde je návod krok za krokem, jak změnit jméno svého účtu na Facebooku: 1. Spusťte aplikaci nebo webové stránky Facebooku a přihlaste se ke svému účtu. 2. Klepněte na šipku směřující dolů v pravém horním rohu domovské stránky Facebooku. 3. V rozevírací nabídce vyberte možnost „Nastavení a soukromí“ a poté klikněte na tlačítko „Nastavení“. 4. Chcete-li získat přístup k obecným nastavením účtu, vyberte v levé nabídce položku „General“ (Obecné). 5. Část „Name“ se nachází na pravé straně. Vedle vašeho aktuálního jména se zobrazí tlačítko „Upravit“. 6. Zobrazí se vyskakovací okno pro zadání nového preferovaného jména. Zkontrolujte zásady společnosti Facebook týkající se jmen a ujistěte se, že změna jména je v souladu s jejími požadavky. 7. Po zadání nového jména vyberte v nabídce možnost „Zkontrolovat změnu“. 8. Z bezpečnostních důvodů vás Facebook požádá o potvrzení hesla. Po zadání hesla klikněte na „Uložit změny“.

9. Po odeslání žádosti o změnu jména Facebook změny prověří a potvrdí. Tento postup může nějakou dobu trvat a můžete být požádáni o předložení dalších dokladů o změně jména. 10. Po schválení změny jména společnost Facebook aktualizuje vaše jméno ve všech vašich příspěvcích, komentářích a dalším obsahu na webu.

Mějte na paměti, že Facebook má požadavky a omezení týkající se změny jména, proto dbejte na jejich dodržování, abyste předešli případným problémům.

Kde je nejjednodušší změnit jméno?

Nejjednodušší způsob, jak změnit své jméno na Facebooku, je postupovat podle pokynů v části „Jak upravit účet na Facebooku“. Článek: „Průvodce krok za krokem“

Jak skrýt své jméno na Facebooku?

Chcete-li skrýt své jméno na Facebooku, postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

1. Otevřete aplikaci nebo webové stránky Facebooku a přihlaste se ke svému účtu. 2. Klikněte na šipku směřující dolů v pravém horním rohu stránky. 3. Po výběru položky „Nastavení a soukromí“ z rozbalovací nabídky klikněte na položku „Nastavení“. 4. Chcete-li získat přístup k nastavení soukromí, klikněte na „Privacy“ (Soukromí) na levé straně stránky. 5. V části „Vaše aktivita“ vyberte možnost „Kdo může vidět vaše budoucí příspěvky“.