Jak tweetovat cizí video

Jak nahrát video na Twitter?
Nahrání a tweetnutí videa přes web

  1. Použijte pole pro napsání tweetu nebo klikněte na tlačítko Tweet.
  2. Klikněte na tlačítko galerie .
  3. Zvolte soubor videa, který máte uložený na svém počítači, a klikněte na Otevřít. …
  4. Napište požadovanou zprávu a nasdílejte Tweet s videem kliknutím na Tweet.

Cached

Další informace najdete na help.twitter.com

Twitter je silná sociální síť, která umožňuje uživatelům komunikovat s velkým publikem prostřednictvím sdílení nápadů, zpráv a mediálních zdrojů. Možnost retweetovat nebo sdílet cizí tweet, včetně videa, je jednou ze základních funkcí Twitteru. V tomto příspěvku se podíváme na to, jak zkopírovat video z Twitteru, jak tweetovat video z jiného tweetu bez jeho stažení, jak tweetovat cizí video a zda je možné kopírovat cizí tweety.

1. Jak mohu tweetovat tweet jiné osoby?

Podle těchto jednoduchých kroků můžete tweetovat tweet někoho jiného, včetně videa:

V kroku 1 vyhledejte tweet, který chcete retweetnout. Konkrétní tweet můžete najít jeho vyhledáním nebo prohlédnutím své časové osy.

Krok 2: Po objevení tweetu stiskněte tlačítko retweet, které je k dispozici pod ním. Obvykle se zobrazí jako čtverec tvořený dvěma šipkami.

Krok 3: Zobrazí se vyskakovací okno s možností retweetovat s komentářem. Pokud chcete přispět nějakou vlastní myšlenkou, zadejte ji do textového pole. Pokud ne, nechte ho prázdné.

Krok 4: Kliknutím na tlačítko „Retweet“ sdílejte tweet na své vlastní časové ose poté, co necháte pole pro komentář prázdné (pokud chcete).

Podle těchto pokynů můžete rychle tweetnout tweet někoho jiného, včetně videa, svým následovníkům. Jak lze tweetovat video z jiného tweetu, aniž by bylo staženo?

Twitter má vestavěný nástroj nazvaný „Retweet s komentářem“, který umožňuje tweetovat video z jiného tweetu bez jeho stažení. Zde je uveden postup, jak na to: Najděte tweet, který obsahuje video, které chcete zveřejnit v prvním kroku.

Krok 2: Po kliknutí na tlačítko retweet vyberte možnost „Retweetovat s komentářem“, která se nachází pod tweetem, nikoli pouze retweetovat.

Krok 3: Původní tweet, který retweetujete, se zobrazí v poli pro vytvoření nového tweetu.

Krok 4: V případě potřeby přidejte k tweetu vlastní popis nebo komentář.

Krok 5: Před přidáním videa do retweetu zkontrolujte, zda se původní tweet nezhroutil. Pokud je zkomprimovaný, kliknutím na tlačítko „Zobrazit toto vlákno“ jej zcela rozbalíte.

Krok 6: Kliknutím na odkaz na video v tweetu jej spustíte. Kliknutím na tlačítko „Retweet“ umístěné pod videem jej můžete sdílet během přehrávání.

Krok 7: Video bude nyní součástí nově vytvořeného tweetu. V případě potřeby můžete retweet rozšířit o další text nebo materiál, než jej zvolíte tlačítko „Tweet“ a odešlete svým sledujícím.

Pomocí možnosti „Retweet s komentářem“ a níže uvedených metod můžete jednoduše tweetovat video z jiného tweetu, aniž byste jej museli stahovat. 3. Jak lze video z Twitteru zkopírovat?

Neexistuje žádný přímý způsob, jak stahovat nebo ukládat videa z tweetů na Twitteru. Filmy z Twitteru však můžete kopírovat pomocí webových stránek a softwaru třetích stran. Zde je uveden postup, jak na to:

Najděte tweet, který obsahuje video, které chcete zkopírovat v kroku 1.

Krok 2: Zkopírujte adresu URL tweetu výběrem možnosti „Kopírovat adresu odkazu“ z kontextové nabídky po kliknutí pravým tlačítkem myši na časové razítko tweetu nebo kliknutím na tlačítko sdílení a poté na „Kopírovat odkaz na tweet“.

Krok 3: Přejděte na renomovanou webovou stránku třetí strany nebo použijte program pro stahování videí, který umožňuje stahování videí z Twitteru.

Krok 4: Vložte zkopírovanou adresu URL tweetu do formuláře webové stránky nebo aplikace, která je k dispozici.

Krok 5: Stažení videa do zařízení podle pokynů uvedených na webové stránce nebo v aplikaci.

Upozorňujeme, že stahování videí z Twitteru bez souhlasu původního autora může porušovat autorská práva. Vždy respektujte práva producentů obsahu a před stažením nebo použitím jejich videí si vyžádejte jejich souhlas.

Mohu replikovat tweety jiné osoby?

Ačkoli Twitter umožňuje uživatelům retweetovat a sdílet zprávy, je neetické přímo kopírovat tweety někoho jiného bez jeho souhlasu. Každý tweet je považován za duševní vlastnictví uživatele, který jej zveřejnil, proto kopírování cizích tweetů bez jeho souhlasu může být v rozporu s pravidly autorského práva.

Je však důležité mít na paměti, že podle podmínek služby Twitter dávají uživatelé používáním služby Twitter svolení ke sdílení svého obsahu. To znamená, že je přijatelné a doporučené retweetovat a sdílet tweety v rámci webu.

Závěrem lze říci, že sdílení cizího videa na Twitteru je jednoduchý proces. Filmy z cizích tweetů můžete rychle sdílet s vlastními sledujícími pomocí funkce „Retweet s komentářem“ nebo „Retweet“. Nikdy neporušujte autorská práva kopírováním nebo stahováním cizích tweetů nebo videí bez jejich svolení.

FAQ
Jak stáhnout video z Twitteru?

Při stahování videa z Twitteru postupujte podle následujících postupů: V prvním kroku vyhledejte tweet, který obsahuje video, které chcete stáhnout. Výběrem možnosti „Kopírovat adresu odkazu“ z kontextové nabídky po kliknutí pravým tlačítkem myši na časové razítko tweetu nebo „Kopírovat odkaz na tweet“ z nabídky sdílení po kliknutí na tlačítko sdílení můžete zkopírovat adresu URL tweetu. 3. Po zkopírování adresy URL tweetu otevřete novou kartu ve webovém prohlížeči. Navštivte webovou stránku, která umožňuje stahovat videa z Twitteru, například „twittervideodownloader.com“ nebo „savetweetvid.com“.

5. Na stránce downloaderu vložte adresu URL tweetu do příslušného pole. 6. V nabídce vyberte možnost „Download“ (Stáhnout) nebo „Get video“ (Získat video). Webová stránka poskytne video ke stažení v různých formátech a kvalitách. Vyberte požadované rozlišení a formát. Chcete-li video uložit do počítače, klikněte pravým tlačítkem myši na tlačítko pro stažení a vyberte možnost „Uložit odkaz jako“.

8. 9. Po rozhodnutí, kam v počítači video uložíte, klikněte na tlačítko „Uložit“.

10. Po dokončení stahování videa do počítače k němu můžete přistupovat z určeného umístění.

Uvědomte si, že je velmi důležité dodržovat zákony o autorských právech a že byste měli stahovat pouze ta videa z Twitteru, ke kterým máte oprávnění.