Jak přidat členy rodiny do služby YouTube Premium

Kolik stojí rodinné YouTube Premium?
YouTube Premium je možné zakoupit pro celou domácnost či využít zlevněného tarifu pro studenty. Předplatné pro rodiny stojí 269 korun měsíčně a využívat ho může dohromady až šest členů domácnosti. Studentské předplatné stojí 109 korun měsíčně.
Další informace najdete na www.fondik.cz

Funkce služby YouTube Premium zahrnují streamování bez reklam, přístup k originálním filmům YouTube a možnost stahování videí pro sledování offline. Pokud již máte předplatné YouTube Premium, můžete do svého plánu zahrnout i rodinné příslušníky, kteří tak mohou využívat jeho výhod bez dalších poplatků. V tomto článku vás provedeme přidáním rodinných příslušníků do služby YouTube Premium a zodpovíme některé související dotazy.

Mohu dodatečně přidat svou rodinu do služby YouTube Premium?

Ano, svůj tarif YouTube Premium můžete kdykoli změnit a přidat do něj rodinné příslušníky. K předplatnému služby YouTube Premium můžete přidat až pět dalších rodinných příslušníků. Každý člen rodiny bude mít jedinečný účet Google a přizpůsobené prostředí YouTube.

K přidání rodinných příslušníků k předplatnému služby YouTube Premium můžete použít níže uvedené kroky:

1. Spusťte aplikaci YouTube v telefonu nebo počítači nebo přejděte na webové stránky YouTube.

2. Přihlaste se ke svému účtu YouTube pomocí přihlašovacích údajů z účtu Google.

3. Chcete-li vstoupit do nabídky účtu, klepněte na svůj avatar nebo profilový obrázek v pravém horním rohu. 4. V rozevírací nabídce účtu vyberte možnost „Placené členství“ nebo „Placené předplatné“.

5. Najděte své členství YouTube Premium a vyberte možnost „Spravovat“. 6. V oblasti „Rodinní příslušníci“ vyberte možnost „Nastavit“.

7. Chcete-li pozvat rodinné příslušníky k odběru předplatného služby YouTube Premium, postupujte podle pokynů na obrazovce. Dostanou e-mail s výzvou, aby se přihlásili k vašemu rodinnému tarifu, a přijmou ji.

Jak mohu sdílet svůj účet YouTube Premium s rodinou, která žije v zahraničí?

Sdílené rodinné plány služby YouTube Premium jsou k dispozici příbuzným žijícím v zahraničí. Je však třeba vzít v úvahu několik zásadních faktorů:

1. Správce rodiny (osoba, která si službu YouTube Premium původně zakoupila) musí bydlet ve stejné zemi jako příbuzní, které chce pozvat.

2. Aby mohli být rodinní příslušníci připojeni k rodinnému plánu, musí mít každý z nich účet Google a musí být mladší 13 let nebo věku, který je v jejich zemi zákonem povolen.

3. Rodinní příslušníci zařazení do plánu budou mít ve svých zemích přístup k funkcím YouTube Premium, jako je streamování bez reklam, stahování offline a YouTube Originals.

Proč se nemohu zaregistrovat do rodinného plánu YouTube?

Existuje několik důvodů, proč se nemůžete přihlásit k rodinnému plánu YouTube: Můžete být například již součástí jiného rodinného plánu. V rámci služby YouTube Premium můžete být vždy součástí pouze jednoho rodinného plánu.

2. Je možné, že správce rodiny vyčerpal všechny členy rodiny, na které se plán vztahuje. Službu YouTube Premium si může předplatit až šest uživatelů včetně správce rodiny.

3. Může platit geografické omezení. Rodinné plány služby YouTube Premium jsou dostupné v několika zemích. Pokud váš národ rodinný plán nenabízí, nebudete se moci přihlásit. Jaký je postup pro přidání uživatele k mému účtu YouTube? Pokud chcete někomu přidat přístup ke svému účtu YouTube, můžete ho přidat jako uživatele, nikoliv do rodinného plánu YouTube Premium. Tímto způsobem může váš účet používat, aniž by to ovlivnilo vaše uložená videa nebo návrhy na míru.

Chcete-li přidat uživatele ke svému účtu YouTube, postupujte podle následujících postupů:

1. Přejděte na webovou stránku YouTube nebo otevřete aplikaci YouTube.

2. Přihlaste se ke svému účtu YouTube pomocí přihlašovacích údajů z účtu Google.

3. Chcete-li vstoupit do nabídky účtu, klepněte na svůj avatar nebo profilový obrázek v pravém horním rohu.

4. V rozbalovací nabídce účtu vyberte možnost „Nastavení“.

V nabídce nastavení vyberte možnost „Přidat nebo spravovat kanál(y)“.

Za šesté vyberte možnost „Přidat nebo spravovat uživatele“.

7. Chcete-li do svého účtu YouTube přidat uživatele, klikněte na možnost „Přidat nového uživatele“ a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Podle těchto jednoduchých kroků můžete rychle přidat členy rodiny do svého tarifu YouTube Premium a umožnit ostatním přístup k účtu YouTube. Spolu se svými blízkými můžete využívat nepřetržitý zážitek ze služby YouTube bez reklam!

FAQ
Kolik přihlašovacích údajů získám v rámci služby YouTube Premium?

Pokud máte členství YouTube Premium, může být váš účet propojen až se šesti různými přihlašovacími údaji. To znamená, že ke svému účtu můžete přidat až pět členů rodiny, kteří budou sdílet funkce služby YouTube Premium. Každý člen rodiny obdrží své vlastní jedinečné přihlašovací jméno, které mu umožní přístup ke službě YouTube Music Premium, stahování offline a videím bez reklam.

Kolik uživatelů může používat službu YouTube Premium současně?

Současné používání služby YouTube Premium je omezeno na šest uživatelů.

Kolik zařízení může používat službu YouTube Premium najednou?

Službu YouTube Premium lze současně používat až na šesti zařízeních. To znamená, že šest členů rodiny nebo skupiny přátel může na svých jednotlivých zařízeních současně sledovat službu YouTube Premium a využívat videa bez reklam, přehrávání offline a další prémiové funkce.

Jak mohu ke svému účtu YouTube přidat další osobu?

Pomocí níže uvedených postupů můžete sdílet funkce služby YouTube Premium s dalším uživatelem, který byl přidán k vašemu účtu: Nejprve otevřete službu YouTube a přihlaste se ke svému účtu.

2. V pravé horní části obrazovky klikněte na svůj avatar nebo profilovou fotografii. 3. V rozevírací nabídce vyberte možnost „Nastavení“. 4. V levém postranním panelu vyberte možnost „Placené členství“. 5. V části YouTube Premium byste měli najít možnost „Rodinné sdílení“. Kliknutím vyberte možnost „Nastavit“. Na následující stránce budete vyzváni k pozvání příbuzného. Klikněte na „Odeslat pozvánku“ a zadejte e-mailovou adresu příjemce pro jeho přidání. 7. Pozvané osobě odešlete e-mail s pozvánkou do rodinné skupiny YouTube. Kliknutím na odkaz v e-mailu musí pozvání přijmout. 8. Po přijetí nabídky se stanou součástí vaší rodinné skupiny YouTube a získají přístup k funkcím služby YouTube Premium.

Je důležité si uvědomit, že v souladu se zásadami YouTube můžete pozvat pouze členy rodiny, kteří bydlí ve vaší domácnosti.