Jak používat Google Trip Planner. Váš dokonalý společník na cesty

Jak naplánovat výlet v Google Maps?
Když chcete naplánovat cestu:

  1. Na telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Mapy Google. .
  2. Nastavte trasu do cílového místa.
  3. V horní části klepněte na Další Nastavit čas odjezdu nebo příjezdu.
  4. Nastavte čas u možností „Odjezd v“ nebo „Příjezd v. “
Další informace najdete na support.google.com

Plánovač výletů Google je účinný nástroj, který dokáže zcela změnit způsob, jakým organizujete a plánujete svou dovolenou. Google Trip Planner vám pomůže vytvořit bezproblémový zážitek z cestování bez ohledu na to, zda cestujete často, nebo jen plánujete víkendový pobyt. V tomto příspěvku vám vysvětlíme, jak Google Trip Planner používat, a budeme se zabývat některými často kladenými otázkami ohledně jeho dostupnosti a funkcí. Jak si mohu vytvořit cestovní plán Google?

1.

Pomocí nástroje Google Trip Planner je vytvoření trasy rychlé a jednoduché. Zde je návod, jak postupovat, abyste mohli začít:

V kroku 1 spusťte Mapy Google v počítači nebo mobilním zařízení. 2. Otevřete svůj účet Google a přihlaste se. 3. Pomocí vyhledávacího řádku vyhledejte určité místo zadáním názvu města, známé pamětihodnosti nebo přesné adresy. 4. Po zobrazení místa klikněte na „Directions“ a začněte mapovat svou cestu. 5. Zadejte výchozí místo a vyberte preferovaný způsob dopravy, ať už se jedná o auto, chůzi nebo veřejnou dopravu. 6. Kliknutím na ikonu nabídky vyberte z nabídky se třemi tečkami možnost „Add stop“ (Přidat zastávku). To vám umožní přidat několik zastávek podél vaší cesty. 7. Přidávejte zastávky jednu po druhé, dokud nezařadíte všechna místa, která hodláte na své cestě navštívit. 8. Poté aplikace Mapy Google vytvoří důkladnou trasu s předpokládanou dobou jízdy a rozestupy mezi jednotlivými zastávkami.

9. Trasu můžete dále měnit tak, že vyměníte místa, na kterých se po cestě zastavíte, nebo změníte způsob dopravy pro jednotlivé úseky.

10. Zdokumentujte svou trasu pro budoucí použití nebo ji pošlete přátelům a rodině. 2. Je služba Google Trips stále funkční?

Společnost Google potvrdila, že samostatná aplikace Google Trips bude v září 2019 ukončena. Mnoho funkcí a možností aplikace Google Trips však bylo začleněno do jiných produktů Google, včetně Map Google a Vyhledávání Google. V důsledku toho, i když konkrétní aplikace Google Trips již není k dispozici, její funkce jsou stále dostupné prostřednictvím ostatních platforem Google. 3. Je používání aplikace Google Trip nekomplikované? Ano, používání služby Google Trip Planner je zcela zdarma. Pomocí bezplatných nástrojů pro plánování výletů můžete plánovat trasy, získávat pokyny a přistupovat k dalším službám. Ačkoli některé služby, jako například aktualizace dopravy v reálném čase nebo offline mapy, mohou vyžadovat připojení k internetu nebo další poplatky za používání dat od vašeho poskytovatele připojení, mějte to na paměti. 4. Je používání služby Google Travel zdarma? Služba Google Travel je podobná službě Google Trip Planner v tom, že její používání je zdarma. Google Travel je rozsáhlá platforma, která zahrnuje řadu prvků souvisejících s cestováním, jako jsou rezervace letenek a hotelů, znalost polohy a doporučení na míru. K přístupu k ní můžete použít webový prohlížeč nebo aplikaci Google v mobilním zařízení.

Závěrem lze říci, že Google Trip Planner je flexibilní nástroj, který může zlepšit způsob, jakým organizujete své cesty. Je to užitečný společník na cesty, protože dokáže plánovat trasy, udávat směr a dávat doporučení na základě vašich preferencí. Funkce Plánovače výletů Google můžete používat i na jiných platformách Google, i když specializovaná aplikace již není k dispozici. Nejlepší na tom je, že služby Google Travel a Google Trip Planner může zdarma používat každý, kdo má připojení k internetu. Až tedy budete příště potřebovat naplánovat výlet, použijte Google Trip Planner a vydejte se na cestu snadno a organizovaně.

FAQ
Jak funguje plánování cest Google?

Cestovní plány Google fungují díky funkci Google Trip Planner, která funguje jako dokonalý společník na cestách. Pomocí této funkce mohou uživatelé pohodlně a efektivně organizovat a spravovat svůj cestovní plán. Uživatelé mohou do nástroje Google Trip Planner zadávat informace o svých cestách, včetně letů, rezervací hotelů a aktivit. Program pak automaticky sestaví všechny údaje a přehledně je zobrazí, čímž usnadní přístup k celé cestě a její rychlou kontrolu. Google Trip Planner navíc nabízí informace v reálném čase, například o změnách nebo zpoždění letů u leteckých společností, aby byli uživatelé neustále informováni. Díky propojení s Mapami Google mohou uživatelé snadno prozkoumat cíl své cesty, určit body zájmu a získat pokyny. Obecně lze říci, že cestovní plány Google fungují tak, že konsolidují cestovní data a nabízejí důkladnou platformu pro organizaci, sledování a zlepšování cestovních zážitků.

Jak sestavit plán cesty?

Pomocí nástroje Google Trip Planner můžete vytvořit plán cesty následujícími kroky: Plánovač výletů Google otevřete tak, že navštívíte webové stránky nebo si nainstalujete aplikaci do telefonu nebo tabletu. Abyste mohli používat přizpůsobené funkce a pamatovat si své itineráře, přihlaste se ke svému účtu Google, pokud jej máte. 3. Vytvořte novou cestu: Chcete-li začít vytvářet itinerář, vyberte v nabídce možnost „Create a new trip“ (Vytvořit nový výlet) nebo stiskněte tlačítko „+“. 4. Uveďte svůj konečný cíl: Do textového pole zadejte název města nebo jiného cíle, který chcete navštívit. Při psaní vyberte vhodnou volbu z těch, které nabízí aplikace Google Trip Planner. 5. Určete časový rámec: Zadejte dobu trvání nebo termíny vaší dovolené. Výsledkem bude, že aplikace Google Trip Planner bude schopna doporučit aktivity a sestavit časový plán cesty. 6. Prozkoumejte návrhy: Plánovač výletů Google poskytne četná doporučení aktivit, které lze podniknout, míst, která lze navštívit, možností stravování a dalších. Po prostudování dostupných možností vyberte ty, které vás osloví. 7. Přidejte aktivity do svého plánu: Rozhodněte se, které výlety nebo památky chcete do svého výletu zahrnout. Chcete-li je přidat do svého itineráře, stiskněte tlačítko „Add to trip“ nebo klikněte na tlačítko „+“. Přizpůsobte si itinerář přetažením aktivit a změňte jejich pořadí. U každé aktivity lze měnit čas, přidávat poznámky a přidávat rezervace a rezervace. 9. Vyhledejte další doporučení: Na základě vámi vybraných míst bude Google Trip Planner neustále doporučovat nové památky, restaurace a skryté poklady. Prozkoumejte tyto návrhy a vylepšete svůj plán.

10. Uložení a přístup k vašemu itineráři: Plánovač Google Trip Planner vám po dokončení umožní uložit váš itinerář. Můžete si ho pak později prohlédnout – i když jste offline – a provést případné úpravy nebo změny.

Vždy sledujte, zda nedošlo k úpravám vašeho itineráře, například ke změnám provozní doby nebo k uzavření. Plánovač výletů Google můžete používat jako užitečný nástroj pro pohodlné plánování a správu cestovního plánu.