Jak pořizovat snímky obrazovky na přepínači. Komplexní průvodce

Nintendo Switch je flexibilní herní systém, který uživatelům usnadňuje nahrávání a sdílení herních momentů. Pořizování snímků obrazovky je na Switchi rychlý a snadný postup, který vyžaduje jen několik jednoduchých kroků. V tomto článku vás provedeme pořizováním snímků obrazovky na Nintendu Switch a odpovíme na některé často kladené otázky týkající se nahrávání a pořizování snímků obrazovky na tomto systému.

Jak funguje kamera Nintenda Switch?

Při pořizování snímku obrazovky na konzoli Nintendo Switch dodržujte následující postupy:

1. Spusťte hru nebo najděte obrazovku, kterou chcete zachytit, a přejděte na ni.

2. Najděte tlačítko pro snímání na přepínači Switch. Tlačítko zachycení se na původním Nintendu Switch nachází na levém ovladači Joy-Con pod směrovými tlačítky. Na zařízení Nintendo Switch Lite jej lze nalézt na levé straně. 3. Chcete-li pořídit snímek obrazovky, klikněte jednou na tlačítko Capture Button. Ozve se zvuk spouště fotoaparátu a zobrazí se upozornění, že byl pořízen snímek obrazovky. 4. V závislosti na vašich preferencích se snímek obrazovky uloží buď na kartu microSD, nebo do interního úložiště zařízení Switch. Proč nemohu na přepínači Switch pořizovat snímky obrazovky?

Na zařízení Nintendo Switch nemusí být možné pořizovat snímky obrazovky z několika důvodů. Zaprvé, některé hry zakazují možnost nahrávání videa nebo pořizování snímků obrazovky, aby se zabránilo spoilerům nebo aby byl chráněn obsah chráněný autorskými právy. Pokud vám hra brání v pořizování snímků obrazovky, je pravděpodobné, že toto omezení zavedl vývojář hry.

Za druhé, dokud si v interním úložišti přepínače Switch nebo na kartě microSD neuděláte místo, je možné, že nebudete moci pořizovat snímky obrazovky. Chcete-li uvolnit místo pro nové snímky, zkontrolujte možnosti úložiště a odstraňte všechny nadbytečné snímky obrazovky nebo jiné soubory.

Jaký je nejlepší způsob pořizování snímků obrazovky na displeji Nintendo OLED?

S variantou Nintendo Switch OLED byl představen nový displej a několik vylepšených funkcí. Postup pro pořízení snímku obrazovky na Nintendo Switch OLED je stejný jako u první generace Nintendo Switch. Tlačítko Capture najdete na levém ovladači Joy-Con nebo na levé straně konzole. Jedním stisknutím jej uložíte snímek obrazovky. Jak mohu zachytit obrazovku konzole Nintendo Switch na dobu delší než 30 sekund?

Nintendo Switch ve výchozím nastavení umožňuje pořizovat herní videa po dobu až 30 sekund. Pokud však chcete, můžete využít schopnost zachycení Switche a nahrát delší úseky.

1. Spusťte hru nebo vyberte požadovanou obrazovku pro nahrávání.

2. Podržte stisknuté tlačítko snímání a pokračujte v jeho stisknutí. Tím zahájíte natáčení hry v reálném čase. 3. Nahrávat můžete maximálně 30 minut, což je časový limit nastavený konzolí.

4. Uvolněním tlačítka zachycení nahrávání zastavíte. V závislosti na vašich preferencích se zachycené video uloží buď do interního úložiště konzole Switch, nebo na kartu microSD.

V domovské nabídce konzole Nintendo Switch vyberte Album, abyste si mohli prohlédnout zachycené filmy a snímky obrazovky. Zachycený obsah pak můžete prohlížet, upravovat a distribuovat.

Shrnuto a podtrženo, pořizování snímků obrazovky na Nintendo Switch je jednoduchá operace, kterou lze dokončit stisknutím jediného tlačítka. Pro nerušené pořizování screenshotů je důležité mít pod kontrolou úložný prostor, protože některé hry mohou možnost pořizování screenshotů omezovat. Model Nintendo Switch OLED navíc používá stejný postup pořizování screenshotů jako standardní Switch a pomocí možnosti zachycení lze zaznamenat i delší herní klipy. Snadno zachyťte a šiřte své oblíbené herní momenty z konzole Nintendo Switch!

FAQ
Jaké tlačítko je ve hře na snímku obrazovky?

Tlačítko Capture na konzoli Nintendo Switch slouží k pořizování snímků obrazovky při hraní videoher. Najdete ho hned pod směrovými tlačítky na levém ovladači Joy-Con. V okamžiku, kdy toto tlačítko stisknete, bude pořízen snímek obrazovky aktuální hry.

Jak uložím fotografii ze Switche?

K uložení fotografie na zařízení Nintendo Switch můžete použít níže uvedené kroky: Během hraní hry stiskněte a podržte tlačítko Capture na levém ovladači Joy-Con. Je to kulaté čtvercové tlačítko, které se nachází pod směrovými tlačítky. 2. V levém dolním rohu obrazovky se zobrazí drobné oznámení, že byl pořízen snímek obrazovky. 3. Přejděte do alba na domovské obrazovce a zobrazte pořízený snímek obrazovky. Jako jeho zobrazení slouží emblém čtverce s pohořím. 4. Uvnitř alba můžete objevit všechny uložené snímky obrazovky a videa. Chcete-li snímek obrazovky zobrazit v celoobrazovkovém režimu, vyberte jej. Snímek obrazovky je pak k dispozici pro úpravy, sdílení nebo odstranění. Tyto úkoly provedete klepnutím na tlačítka v dolní části obrazovky.

Provedením níže uvedených postupů můžete rychle spravovat a ukládat snímky na zařízení Nintendo Switch.

Je na zařízení Nintendo Switch fotoaparát?

Ano, zařízení Nintendo Switch má kameru. Na přední straně herních ovladačů Joy-Con je zabudovaná kamera pro konzoli Nintendo Switch. Mezi způsoby využití této kamery patří pořizování snímků obrazovky, nahrávání filmů a hraní specifických her, které funkce kamery využívají.

Jak pořídím snímek obrazovky na notebooku Nintendo Switch?

Pomocí notebooku Nintendo Switch můžete pořizovat snímky obrazovky následujícím způsobem: 1. Ujistěte se, že na vašem Nintendo Switch běží nejnovější verze softwaru.

2. Najděte na Switchi tlačítko pro snímání. Najdete ho poblíž spodní části levého ovladače Joy-Con. 3. Jednoduše stiskněte a podržte tlačítko zachycení, dokud nebudete připraveni pořídit snímek obrazovky. Po pořízení snímku obrazovky se ozve zvuk spouště fotoaparátu. 4. Na domovské obrazovce konzole Nintendo Switch vyberte Album a zobrazte si snímky obrazovky. Tam můžete uložit všechny snímky, které jste pořídili. V albu můžete snímky obrazovky podle potřeby upravovat, sdílet nebo odstraňovat.

Uvědomte si prosím, že Nintendo Switch je specializovaný herní systém a ne notebook, tudíž označení „notebook Nintendo Switch“ nemusí být pravdivé.