Jak otevřít soubor .MSG. Tipy a triky

Co je soubor MSG?
to, co je . msg soubor? Přípona souboru MSG se používá pro soubor Outlook Mail zprávy uložené ve formátu, který byl vyvinut společností Microsoft Corporation. Tento soubor se obvykle za následek zprávu uloženou a vytvořené v aplikaci Outlook společnosti Microsoft. Cached
Další informace najdete na www.reviversoft.com

Potřebovali jste někdy vědět, jak otevřít soubor MSG? Nebojte se, pokud tento formát souboru neznáte; poradíme vám. V tomto příspěvku se podíváme na několik přístupů k otevírání souborů .MSG, ať už máte aplikaci Outlook, nebo ne. Prozkoumáme také, jak získat soubory MSG v systému Windows 10, otevřít je v prohlížeči Chrome a převést je do formátu PDF. Tak se do toho pusťte!

1. Otevření souboru MSG bez aplikace Outlook:

Výchozí aplikací pro otevírání souborů.MSG je aplikace Outlook. Pokud váš počítač ještě nemá nainstalovaný program Outlook, máte k dispozici více možností. Jednou z možností je využít bezplatný software třetích stran, například CoolUtils Mail Viewer nebo MSG Viewer Lite. Tyto programy umožňují číst a otevírat soubory.MSG bez nutnosti použití aplikace Outlook. Stačí stáhnout a nastavit program a poté spustit zvolený prohlížeč a zobrazit soubor.MSG.

2. Převod souborů PDF do MSG:

Soubory .MSG lze převést do formátu PDF pro různé účely. Pomocí oblíbeného editačního programu Adobe Acrobat můžete soubor MSG převést do formátu PDF. Poklepáním na soubor .MSG jej otevřete v aplikaci Outlook. Tam v nabídce Soubor vyberte možnost „Tisk“. V dialogovém okně Tisk vyberte tiskárnu Adobe PDF a stiskněte tlačítko Tisk. Soubor PDF se poté uloží na určené místo. Váš soubor .MSG byl nyní převeden do formátu PDF.

3. Použití prohlížeče Chrome k otevření souboru.MSG:

Otevření souborů.MSG bohužel není nativně podporováno prohlížečem Google Chrome. Chrome však stále umožňuje prohlížení souborů.MSG, pokud použijete doplněk „MSG Viewer for Google Chrome“. Rozšíření nainstalujete jednoduchým vyhledáním ve webovém obchodě Chrome. Po instalaci můžete soubory.MSG poklepat nebo přetáhnout na kartu Chrome a okamžitě je otevřít.

4. Použití systému Windows 10 k otevření souboru.MSG:

Pro otevření souborů.MSG v systému Windows 10 existuje několik možností. Nejjednodušší možností je instalace aplikace Microsoft Outlook, která je součástí balíku Microsoft Office. Po instalaci můžete soubor MSG otevřít v aplikaci Outlook pouhým poklepáním na něj. Další možností je využití integrovaného programu Pošta systému Windows 10. Výběrem možnosti „Otevřít pomocí“ v kontextové nabídce souboru.MSG a výběrem aplikace Pošta ze seznamu aplikací můžete otevřít soubory.MSG pomocí aplikace Pošta.

Závěrem lze říci, že otevírání souborů.MSG je jednoduché i bez aplikace Outlook. Soubory.MSG můžete snadno číst a prohlížet pomocí softwaru třetích stran, převodem do formátu PDF nebo použitím zásuvných modulů, jako je MSG Viewer pro Google Chrome. Můžete také použít vestavěný program Pošta nebo aplikaci Microsoft Outlook, pokud máte systém Windows 10. Po přečtení těchto metod a tipů budete moci soubory.MSG spravovat s jistotou a snadno.

FAQ
Proč se neotevřou soubory MSG?

Příčin, proč se soubory MSG odmítají otevřít, může být několik. Zde je několik takových zdůvodnění: Je možné, že soubory MSG nebude možné otevřít, pokud nemáte v počítači nainstalovaný program Microsoft Outlook z důvodu nekompatibilního softwaru. Použijte alternativního e-mailového klienta, který podporuje soubory MSG, nebo zkuste nainstalovat aplikaci Outlook.

2. Poškozený soubor: Soubory MSG mohou být občas poškozeny z různých důvodů, včetně špatného přenosu souborů, problémů s úložištěm nebo škodlivého softwaru. Pokud je soubor poškozen, nemusí se otevřít. V těchto situacích zkuste získat novou kopii souboru MSG a zkontrolujte, zda se úspěšně otevře.

3. Problémy s příponami souborů: Příležitostně může dojít k úpravě nebo změně přípon souborů, v důsledku čehož operační systém nebo související software soubor nerozpozná. Ujistěte se, že přípona souboru je stále.msg a nebyla omylem změněna.

4. Bezpečnostní omezení: Pokud jste soubor MSG získali od někoho jiného, může obsahovat ochranu heslem nebo jiná bezpečnostní opatření. V těchto situacích možná budete muset získat správné heslo nebo se spojit s odesílatelem, aby případná omezení odstranil.

5. Zastaralý software: Nejnovější formát souboru MSG nemusí být podporován staršími verzemi aplikace Microsoft Outlook nebo jiným prohlížečem souborů MSG. Ujistěte se, že váš software je aktuální a dokáže otevírat soubory MSG.

Pokud žádná z výše uvedených oprav problém nevyřeší, doporučujeme znovu kontaktovat technickou podporu nebo se podívat na internetová diskusní fóra, kde odborníci mohou nabídnout další rady pro řešení problémů přizpůsobené vašim konkrétním okolnostem.

Jak otevřu soubor MSG v aplikaci Gmail?

Chcete-li soubor.MSG otevřít v aplikaci Gmail, musíte změnit jeho formát. Soubory .MSG nejsou službou Gmail nativně podporovány. Zde je uveden postup, jak na to:

Soubor.MSG by měl být uložen v počítači.

2. Spusťte svůj oblíbený e-mailový program nebo aplikaci, například Microsoft Outlook, která podporuje soubory.MSG. Přetáhněte soubor.MSG do nové e-mailové zprávy v kroku tři.

4. Odešlete e-mail na svůj účet Gmail s připojeným souborem.MSG. 5. Přihlaste se do svého účtu Gmail a otevřete e-mail, ke kterému je připojen soubor.MSG. Nakonec můžete z e-mailu Gmail zobrazit a stáhnout soubor.MSG.

Soubor.MSG můžete otevřít v aplikaci Gmail a prozkoumat jeho obsah podle následujících pokynů.

Jak převedu MSG do PDF v systému Windows?

Pomocí těchto kroků převedete soubor MSG do formátu PDF v systému Windows: 1. Spusťte počítač se systémem Windows a spusťte aplikaci Microsoft Outlook.

2. Vyhledejte dokument MSG, který chcete převést do formátu PDF. 3. Poklepejte na soubor MSG, čímž spustíte aplikaci Outlook.

4. Po otevření souboru MSG vyberte z rozevírací nabídky v levém horním rohu okna aplikace Outlook položku „Soubor“. 5. Z rozevírací nabídky vyberte možnost „Uložit jako“. 6. V okně „Uložit jako“ vyberte umístění, kam chcete soubor PDF uložit.

7. V rozevíracím okně „Uložit jako typ“ vyberte jako formát souboru „PDF (*.pdf)“. 8. Do pole „Název souboru“ zadejte požadovaný název souboru PDF. 9. Chcete-li soubor MSG převést a uložit jako PDF, klikněte na možnost „Uložit“.

Pomocí těchto postupů můžete rychle zobrazit a distribuovat soubor MSG ve formátu PDF.