Jak odstranit komentář na Instagramu

Jak odstranit propagaci na Instagramu?
Když jste třeba propagovali příspěvek s cílem získat víc návštěv na profilu a chcete tenhle cíl změnit, udělejte následující:

  1. Přejděte na svůj profil.
  2. Klepněte na Nástroje pro reklamu.
  3. Pod reklamou, kterou chcete upravit, klepněte na Zobrazit přehledy.
  4. Posuňte se až dolů a klepněte na Odstranit reklamu.
Další informace najdete na cs-cz.facebook.com

Jednou z nejpoužívanějších sociálních sítí je Instagram, kde uživatelé mohou sdílet fotografie a videa a komunikovat s ostatními prostřednictvím komentářů. Občas se však může stát, že budete chtít odstranit komentář na Instagramu, ať už jste ho zanechali vy, nebo někdo jiný. V tomto článku se podíváme na to, jak odstranit komentáře na Instagramu, a budeme se zabývat otázkami, jak odstranit komentář, který někdo zanechal u vašeho příspěvku, jak odstranit všechny komentáře na Instagramu, jak odstranit komentáře ze zpráv a jak upravit nebo odstranit vlastní komentář na Instagramu.

Postupujte podle těchto jednoduchých metod, jak odstranit komentář na Instagramu:

1. Spusťte aplikaci Instagram ve svém chytrém telefonu a přihlaste se ke svému účtu. 2. Vyhledejte příspěvek, který obsahuje poznámku, kterou chcete odstranit. Můžete to udělat tak, že přejdete na svůj profil a vyberete příspěvek nebo projdete kanál novinek. 3. Najděte komentář, který chcete odstranit. Sekci s komentáři naleznete pod příspěvkem.

4. Klepnutím na komentář jej otevřete a zobrazíte další možnosti. 5. Po zobrazení možností nabídky klepněte na ikonu koše nebo případně na tři tečky vedle komentáře. 6. Zobrazí se vyskakovací nabídka s možností vymazání komentáře. Klepnutím na tlačítko „Smazat“ poznámku z článku odstraníte.

Podobný postup se používá k odstranění komentáře někoho jiného z vašeho příspěvku. Stačí provést výše uvedené kroky 1 až 5 a poté stisknout symbol koše nebo tři tečky vedle komentáře, který chcete odstranit. Chcete-li poznámku ze svého příspěvku odstranit, zvolte v kontextové nabídce možnost „Odstranit“.

Bohužel neexistuje jednoduchý způsob, jak odstranit všechny komentáře, které jste kdy na Instagramu zveřejnili. Pomocí dříve nastíněných technik byste museli ručně odstranit každý komentář jeden po druhém. Tento postup může chvíli trvat, zejména pokud jste v průběhu let vytvořili mnoho komentářů.

Je důležité mít na paměti, že pokud jde o zprávy na Instagramu, můžete odstranit pouze své vlastní komentáře. V chatu prostřednictvím přímých zpráv není možné odstranit komentáře jiných lidí. Chcete-li odstranit vlastní komentář v přímé zprávě, postupujte podle následujících kroků: 1. Spusťte aplikaci Instagram a přejděte do výměny přímých zpráv. Chcete-li komentář odstranit, procházejte chat, dokud jej nenajdete. 3. Klepněte na komentář a podržte jej tam, dokud se nezobrazí vyskakovací nabídka. 4. Chcete-li komentář z diskuse odstranit, vyberte v nabídce možnost „Odstranit“.

V neposlední řadě je postup jednoduchý, pokud chcete upravit nebo odstranit vlastní komentář na Instagramu. Postup je následující:

1. Buď ve svém vlastním příspěvku, nebo v příspěvku jiné osoby najděte poznámku, kterou chcete změnit nebo odstranit.

2. Klepnutím na komentář jej otevřete a zobrazí se další možnosti. 3. Pokud chcete komentář upravit, klepněte na symbol tužky, který je vedle komentáře. 4. Klepněte na „Hotovo“, abyste upravený komentář po provedení potřebných úprav uložili. 4. Opakujte kroky 1 až 3 a v případě, že si přejete komentář odstranit, vyberte z kontextové nabídky možnost „Odstranit“.

Závěrem lze říci, že odstranění komentáře na Instagramu je snadné. Metody jsou jednoduché, ať už chcete odstranit svůj vlastní komentář, komentář jiné osoby k vašemu příspěvku nebo změnit svůj komentář. Nezapomeňte, že vlastní komentáře můžete odstranit pouze v chatech s přímými zprávami a že k tomu byste museli ručně vymazat všechny své komentáře na Instagramu. Pokud budete znát tyto metody, můžete efektivně spravovat a udržovat své interakce na Instagramu.

FAQ
Proč nemohu smazat svůj komentář na Instagramu v iPhonu?

Je možné, že komentář na Instagramu nebudete moci smazat pomocí iPhonu z několika různých důvodů. Zde je několik takových zdůvodnění: 1. Verze aplikace: Zkontrolujte, zda je aplikace Instagram ve vašem iPhonu aktualizovaná a zda je nainstalovaná. Je možné, že starší verze mají chyby nebo omezení, které vám brání v mazání komentářů.

2. Připojení k síti: Zkontrolujte spolehlivost a stabilitu svého internetového připojení. Aplikace Instagram nemusí občas fungovat správně, pokud je vaše síťové připojení poruchové nebo nestálé.

3. Instagram má několik omezení týkajících se komentářů, zejména těch, které porušují zásady komunity nebo podmínky služby. Nemusí být možné komentář odstranit, pokud spadá do některé z těchto kategorií. 4. Oprávnění k účtu: Je možné, že komentáře k některým tématům nebude možné odstranit, pokud nemáte potřebná přístupová práva nebo oprávnění. Pokud nejste původním autorem příspěvku nebo pokud vlastník účtu nastavil omezení pro mazání komentářů, může k tomu dojít.

Pokud žádné z těchto vysvětlení neodpovídá situaci, možná budete chtít restartovat iPhone nebo přeinstalovat aplikaci Instagram, abyste zjistili, zda to pomůže. Pokud problém přetrvává, můžete získat další pomoc od pracovníků podpory společnosti Instagram.

Můžete upravit komentář na Instagramu?

Komentář na Instagramu v současné době nelze upravovat. Nelze se vrátit zpět a upravit komentář, který jste již na Instagramu vložili. Pokud však chcete komentář zcela vymazat, máte tuto možnost.

Proč nemohu odstranit jeden příspěvek z více na Instagramu?

Instagram zatím nemá nástroj, který by umožňoval odstranit několik příspěvků najednou, proto můžete odstranit pouze jeden příspěvek z více účtů. Na Instagramu je každý příspěvek zpracováván samostatně a najednou můžete odstranit pouze jeden. To znamená, že pokud chcete odstranit více příspěvků najednou, musíte každý příspěvek odstranit jednotlivě tak, že jej navštívíte a vyberete možnost odstranit.