Jak obsadit službu Amazon Prime v televizi. Průvodce krok za krokem

Jak spustit Prime Video na TV?
Zapněte televizor. Ujistěte se, že je televizor i telefon připojen ke stejné síti Wi-Fi. Zkontrolujte, že jste přihlášeni k zařízení Fire TV a mobilní aplikaci pomocí stejného účtu Amazon. Klepněte na ikonu Odeslání. Cached
Další informace najdete na www.primevideo.com

Amazon Prime Video nabízí na mnoha platformách včetně chytrých televizorů obrovskou knihovnu filmů a televizních epizod. Mohou však nastat případy, kdy byste raději svá oblíbená média sledovali na větší obrazovce. Casting služby Amazon Prime Video do televizoru může být za těchto okolností praktickou volbou. Tento článek vás provede procesem nahazování videa Amazon Prime TV a poskytne odpovědi na některé často kladené otázky.

Jaký je nejlepší způsob promítání obrazovky Amazon Prime na televizor?

K promítání videa Amazon Prime Video ze smartphonu nebo tabletu na televizor budete potřebovat kompatibilní streamovací zařízení nebo chytrý televizor s vestavěnou funkcí castingu. Dvě nejoblíbenější technologie castingu jsou Apple AirPlay a Google Chromecast. Zde se dozvíte, jak tyto techniky použít k vysílání služby Amazon Prime na televizoru:

1. Chromecast:

– Ujistěte se, že je zařízení Chromecast připojeno ke stejné síti Wi-Fi jako váš smartphone nebo tablet a že je připojeno k portu HDMI na televizoru.

– Stáhněte si do chytrého telefonu aplikaci Google Home a přihlaste se pomocí účtu Google.

– Spusťte aplikaci Amazon Prime Video a vyberte média, která chcete vysílat. Ikonu přehrávání, která připomíná obdélník s vlnami Wi-Fi v rohu, najdete vyhledáním. Dotkněte se jí.

– V seznamu kompatibilních zařízení vyberte zařízení Chromecast.

– Videoobsah se začne přehrávat na televizoru a k ovládání přehrávání můžete použít mobilní zařízení.

2. Apple AirPlay:

– Zkontrolujte, zda jsou zařízení se systémem iOS i televizor připojeny ke stejné síti Wi-Fi a zda televizor podporuje funkci AirPlay. Na iPhonu nebo iPadu otevřete aplikaci Amazon Prime Video a vyberte materiál, který chcete přehrát.

– Vyhledejte ikonu AirPlay, která připomíná obdélník se šipkou směřující nahoru. Dotkněte se jí.

– V seznamu dostupných zařízení podporujících AirPlay vyberte televizor.

– Na televizoru se začne přehrávat videoobsah a přehrávání můžete ovládat pomocí smartphonu se systémem iOS. Kde se na Amazon Prime nachází ikona obsazení?

V aplikaci Amazon Prime Video je ikona cast obvykle vidět v pravém horním nebo pravém dolním rohu obrazovky. V závislosti na technice castingu, kterou vaše zařízení podporuje, vypadá jako obdélník s vlnovkami Wi-Fi nebo šipka směřující nahoru. Ikona cast může být dostupná také prostřednictvím oznamovacího panelu zařízení, pokud používáte zařízení se systémem Android.

Jak mohu obsadit film Amazon Prime?

Chcete-li obsadit film ze služby Amazon Prime Video, postupujte podle následujících kroků:

1. Zkontrolujte, zda jsou televizor a zařízení pro casting ve stejné síti Wi-Fi. 2. Spusťte aplikaci Amazon Prime Video na tabletu nebo chytrém telefonu.

3. Vyhledejte film, který chcete zobrazit, pomocí prohlížení nebo vyhledávání. 4. Klepnutím na film zobrazíte stránku s dalšími informacemi. 5. Najděte na displeji symbol obsazení a klepněte na něj. 6. Ze seznamu možných zařízení vyberte zařízení pro casting.

7. Film se začne přehrávat na televizoru a vy můžete přehrávání ovládat pomocí mobilního zařízení. Proč se mi nedaří streamovat na Amazon Prime?

Může existovat řada důvodů, proč se vám nedaří sledovat film na Amazon Prime Video. Můžete se pokusit o následující typické kroky řešení problémů:

Nejprve ověřte své internetové připojení: Zkontrolujte, zda má váš počítač nebo jiné zařízení spolehlivé internetové připojení. Chcete-li vyzkoušet, zda to problém odstraní, můžete zkusit restartovat router nebo se připojit k jiné síti. 2. Aktualizujte aplikaci: Zkontrolujte, zda je spuštěna nejnovější verze aplikace Amazon Prime Video. Streamování mohou bránit problémy s kompatibilitou nebo závady v zastaralých verzích. 3. Vymažte mezipaměť aplikace: Vymazání mezipaměti aplikace Amazon Prime Video může pomoci vyřešit případné přetrvávající problémy. Vyrovnávací paměť nebo data aplikace můžete odstranit tak, že přejdete do nastavení aplikace ve svém smartphonu. 4. Restartujte zařízení: Příležitostně může chvilkové problémy vyřešit rychlý restart. Restartujte chytrý televizor, streamovací zařízení, castingové zařízení a poté znovu otevřete aplikaci Amazon Prime Video. 5. Obraťte se na podporu společnosti Amazon: Pokud výše uvedená opatření nepomohou, můžete získat další pomoc od podpory Amazon Prime Video. V závislosti na nastavení vašeho zařízení a účtu vám budou moci nabídnout podrobné pokyny k řešení problémů.

A konečně, sledování oblíbeného materiálu na větší obrazovce prostřednictvím přehrávání služby Amazon Prime Video na televizoru by mohlo zlepšit váš požitek ze sledování. Podle výše uvedených postupů a po vyladění případných problémů můžete snadno obsadit službu Amazon Prime Video do televizoru a sledovat různé filmy a seriály.

FAQ
Jak provést Chromecast z telefonu do televizoru?

Chromecast z telefonu do televizoru můžete přehrát podle následujících jednoduchých kroků: V prvním kroku se ujistěte, že jsou televizor i Chromecast připojeny ke stejné síti Wi-Fi. 2. Připojte zařízení Chromecast k portu HDMI televizoru.

3. Z obchodu App Store (iOS) nebo Google Play (Android) si stáhněte a nastavte aplikaci Google Home v telefonu. 4. Spusťte aplikaci Google Home a přihlaste se pomocí svého účtu Google. 5. Klikněte na tlačítko „+“ v levém horním rohu domovské obrazovky aplikace a vyberte možnost „Nastavit zařízení“. 6. Vyberte možnost „Nastavit nová zařízení“ a poté vyberte zařízení Chromecast ze seznamu dostupných zařízení. 7. Zkontrolujte, zda se kód uvedený na televizoru a v telefonu shoduje. 8. Vyberte síť Wi-Fi, kterou chcete použít k připojení zařízení Chromecast, a pokud budete vyzváni, zadejte heslo. 9. Pojmenujte zařízení Chromecast a případně upravte další nastavení.

10. Otevřete v telefonu aplikaci, ze které chcete vysílat obsah, například YouTube, Netflix atd. 11. V uživatelském rozhraní aplikace vyhledejte ikonu Cast, která se obvykle nachází v pravém horním nebo dolním rohu. 12. Po klepnutí na ikonu Cast se zobrazí seznam kompatibilních zařízení. 13. V seznamu vyberte zařízení Chromecast. Obsah aplikace by se nyní měl zobrazit na obrazovce televizoru a přehrávání můžete ovládat pomocí telefonu.

Nyní jsem hotový! Váš telefon a televizor byly úspěšně propojeny zařízením Chromecast. Využijte větší obrazovku a vychutnejte si své oblíbené věci!