Jak obsadit HBO Max do TV. Komplexní průvodce

Jak dostat HBO Max do televize?
Stačí přejít na stránku HBOMax.com a vybrat možnost Přihlásit se nebo Zaregistrovat se (vpravo nahoře). Instalace: Na televizi Android TV otevřete Obchod Play a vyhledejte a vyberte aplikaci HBO Max. Pak zvolte jednu z těchto možností: Předplatné a instalace: Založte si nové předplatné a nainstalujte aplikaci HBO Max. Cached
Další informace najdete na help.hbomax.com

Na známé streamovací službě HBO Max můžete sledovat řadu filmů a televizních epizod. I když může být praktické sledovat oblíbený obsah na malé obrazovce chytrého telefonu nebo tabletu, v některých případech se můžete rozhodnout pro obsazení služby HBO Max do televizoru, abyste získali poutavější zážitek. V tomto článku se podíváme na několik způsobů, jak obsadit HBO Max do televizoru, včetně řešení pro lidi bez Chromecastu. 1. Použití Chromecastu k obsazení HBO Max do televizoru: Pokud máte k televizoru připojené zařízení Chromecast, je obsazení HBO Max jednoduché. Zde je uveden postup, jak na to: 1. Zkontrolujte, zda jsou tablet nebo smartphone i zařízení Chromecast přihlášeny ke stejné síti Wi-Fi. 2. Spusťte aplikaci HBO Max na svém chytrém telefonu. 3. Přehrajte média, která chcete v třetím kroku předat do televizoru.

4. Zkontrolujte, zda se v pravém horním nebo pravém dolním rohu obrazovky nachází ikona castingu, což je čtverec se třemi zakřivenými čarami. Dotkněte se jí. 5. Ze seznamu dostupných zařízení vyberte zařízení Chromecast. Vaše mobilní zařízení bude sloužit jako dálkový ovladač a HBO Max se začne přehrávat na televizoru. Casting HBO Max do televizoru bez zařízení Chromecast:

Pokud nevlastníte zařízení Chromecast, stále existují způsoby, jak přehrávat HBO Max do televizoru. Častou volbou je použití streamovacího zařízení, jako je Roku, Amazon Fire TV Stick nebo Apple TV. Tyto přístroje jsou často vybaveny vestavěnými funkcemi castingu, které umožňují promítat obrazovku mobilního smartphonu na televizor. Zde je návod, jak na to: 1. Zkontrolujte, zda jsou tablet nebo smartphone i streamovací zařízení připojeny ke stejné síti Wi-Fi. 2. Spusťte aplikaci HBO Max ve svém chytrém telefonu. 3. Přehrajte média, která chcete v třetím kroku přenést do televizoru. 4. Zkontrolujte, zda je v nabídce nastavení vašeho streamovacího zařízení k dispozici možnost castingu nebo zrcadlení obrazovky. 5. Ze seznamu dostupných zařízení vyberte své streamovací zařízení. HBO Max se bude zrcadlit na televizoru a k ovládání přehrávání můžete použít mobilní zařízení. 3. Přístup k službě HBO Max z telefonu na televizoru: Pro streamování služby HBO Max z telefonu do televizoru lze použít obě výše uvedené techniky streamování. Postup je stejný, ať už používáte streamovací zařízení, nebo Chromecast. Chcete-li HBO Max nahrát z telefonu do televizoru a zobrazit preferovaný obsah na větší obrazovce, stačí postupovat podle pokynů v předchozích částech. Casting HBO GO na zařízení Chromecast:

4. Některým uživatelům je stále přístupná jiná streamovací služba HBO GO, která existovala před službou HBO Max. Pokud máte zařízení Chromecast a předplacenou službu HBO GO, můžete k vysílání HBO GO na televizoru použít postup popsaný v první části. Služba HBO GO bude brzy ukončena a nahrazena službou HBO Max, to je nutné mít na paměti. Umožňuje HBO Max obsazování filmů?

5. Ano, filmový casting je na HBO Max možný. Jak již bylo zmíněno, můžete pomocí Chromecastu nebo kompatibilního streamovacího zařízení nahrát HBO Max na televizor. Váš zážitek ze sledování se zlepší tím, že budete moci sledovat svůj oblíbený obsah HBO Max na větší obrazovce.

Shrnuto a podtrženo, použití služby HBO Max k vysílání na televizoru je šikovná metoda, jak sledovat oblíbené filmy a televizní epizody na větší obrazovce. Postupy pro casting HBO Max jsou z velké části stejné, ať už máte zařízení Chromecast, nebo streamovací zařízení. Pomocí postupů uvedených v tomto příspěvku můžete bez námahy obsadit HBO Max do televizoru, což vám umožní vychutnat si více pohlcující zábavy.

FAQ
Proč se HBO Max nevysílá?

Může existovat řada příčin, proč se služba HBO Max neodevzdává do televizoru. Zde je několik možných důvodů: 1. Nekompatibilní zařízení: Zkontrolujte, zda je HBO Max kompatibilní s vaším televizorem i zařízením, ze kterého vysíláte. Seznam podporovaných zařízení naleznete na webových stránkách nebo v aplikaci HBO Max, protože ne všechny televizory a miniaplikace casting umožňují. 2. Problémy s připojením k síti: Zkontrolujte, zda jsou televizor i zařízení pro casting přihlášeny ke stejné síti Wi-Fi. Pokud se objeví problémy s připojením, zkuste resetovat router a znovu připojit obě zařízení k síti. 3. Zastaralé aplikace nebo firmware: Zkontrolujte, zda jsou v zařízení pro casting i v televizoru nahrány nejnovější aktualizace softwaru. Problémy s kompatibilitou při castingu mohou být občas způsobeny zastaralými aplikacemi nebo firmwarem.

4. Zkontrolujte kompatibilitu aplikací nebo zařízení. Ujistěte se, že aplikace HBO Max i používaná aplikace nebo zařízení pro casting mají nejnovější verze. Je možné, že některé verze castingové aplikace nebo zařízení nebudou s HBO Max fungovat. 5. Oprávnění a nastavení: Zkontrolujte, zda jsou v zařízení pro casting i v televizoru povolena nastavení a oprávnění potřebná pro casting. Například zkontrolujte, zda má aplikace HBO Max na vašem zařízení pro casting potřebná práva a zda je na televizoru povoleno zrcadlení obrazovky nebo casting.

Pokud žádná z těchto oprav nefunguje, může být užitečné obrátit se na pracovníky podpory HBO Max nebo si prostudovat jejich příručky pro řešení konkrétních problémů souvisejících se zařízením.

Neumožňuje vám HBO Max Cast?

Ne, obsah z HBO Max nelze nahrát do televizoru.

Blokuje HBO Max sdílení obrazovky?

Ne, sdílení obrazovky není u služby HBO Max zakázáno. HBO Max lze jednoduše nahrát do televizoru pomocí řady technik, včetně Chromecastu, AirPlay nebo připojení HDMI.

Jak připojím aplikaci Max k Chromecastu?

Podle těchto pokynů můžete aplikaci HBO Max nahrát do televizoru pomocí Chromecastu: Nejprve zkontrolujte, zda je zařízení Chromecast správně propojeno s televizorem a zda používá stejnou síť Wi-Fi jako váš smartphone nebo počítač. 2. Spusťte aplikaci HBO Max na svém počítači nebo mobilním zařízení. 3. Pokud jste tak ještě neučinili, vstupte do svého účtu HBO Max. 4. Po výběru obsahu, který chcete sledovat, se začne přehrávat. 5. V pravém horním rohu obrazovky vyhledejte ikonu Chromecast. Se signálem Wi-Fi v rohu má podobu obdélníku. 6. Klepnutím na ikonu Chromecast zobrazíte seznam zařízení Chromecast, která jsou aktuálně připojena k vaší síti. Obsah HBO Max se začne vysílat do televizoru, jakmile vyberete zařízení Chromecast, ke kterému se chcete připojit. Po propojení můžete počítač nebo mobilní zařízení použít jako dálkový ovladač k pozastavení, přehrávání, přetáčení nebo přesouvání video obsahu na televizoru. Pokud používáte počítač a prohlížeč Google Chrome, můžete do zařízení Chromecast nahrát také video z HBO Max. Pro připojení k zařízení Chromecast stačí otevřít prohlížeč Chrome, přejít na webovou stránku HBO Max, přihlásit se, vybrat obsah a poté kliknout na tlačítko Chromecast na panelu nástrojů prohlížeče.

Pomocí aplikace HBO Max se můžete připojit k zařízení Chromecast a sledovat své oblíbené seriály a filmy na velké obrazovce televizoru podle následujících pokynů.