Jak najít někoho na Twitteru. Komplexní průvodce

Jak na Twitteru najít člověka?
Jak sledovat jiné uživatele

  1. Hledat příjmení nebo uživatelská jména na kartě Find on Twitter.
  2. Vyhledat všechny kontakty, které máte v Gmailu a dalších celosvětových freemailech na kartě Find on other networks. …
  3. Na kartě Invite by email můžete rozeslat pozvánku do Twitteru na více e-mailových adres.
Další informace najdete na zdrojak.cz

S miliony uživatelů a obrovskou platformou sociálních médií je Twitter fantastickým místem, kde se můžete spojit s přáteli, spolupracovníky, celebritami a dalšími lidmi. Občas však může být obtížné někoho na Twitteru najít, zejména pokud neznáte jeho uživatelské jméno nebo jiné konkrétní údaje. V tomto příspěvku se podíváme na několik způsobů, jak někoho na Twitteru najít, i když neznáte jeho uživatelské jméno nebo máte jen několik údajů.

1. Vyhledávání na základě uživatelského jména:

Nejjednodušší způsob, jak někoho na Twitteru najít, je vyhledání jeho uživatelského jména. Stačí zadat uživatelské jméno uživatele Twitteru do vyhledávacího pole na webových stránkách Twitteru nebo v mobilní aplikaci, pokud ho znáte. Ve výsledcích vyhledávání se zobrazí profily, které se shodují se zadaným uživatelským jménem nebo se mu velmi podobají. Poté, co profil vyberete, můžete procházet sledující a tweety uživatele, a pokud chcete, sledovat ho.

2. Rozšířené možnosti vyhledávání na Twitteru mohou být nesmírně užitečné, pokud o hledané osobě znáte více konkrétních údajů. Tyto možnosti, které jsou dostupné prostřednictvím vyhledávacího pole, umožňují zaměřit vyhledávání na základě výrazů, frází, hashtagů, dat a dokonce i určitých účtů. Můžete například vyhledat tweety, které zmiňují konkrétní osobu podle jména, místa nebo jiných relevantních informací, které by vás mohly dovést k hledané osobě.

3. Vyhledávání telefonních čísel:

Navzdory rozšířenému názoru Twitter v současné době neposkytuje funkci vyhledávání podle telefonního čísla. Na rozdíl od některých jiných sociálních sítí Twitter nepožaduje při registraci telefonní čísla uživatelů. Proto není možné použít vestavěnou funkci vyhledávání platformy pouze k vyhledání něčího účtu na Twitteru podle jeho telefonního čísla. 4. Vyhledávání podle jména:

Na Twitteru se můžete pokusit někoho najít, i když o něm znáte jen několik údajů, například jeho jméno. Nezapomeňte však, že mnoho lidí používá na Twitteru identity nebo pseudonymy, které nemusí přímo souviset s jejich skutečnými jmény. Pro vyhledání jména zadejte do vyhledávacího řádku celé jméno osoby nebo jeho variantu. Ve výsledcích se objeví podobně znějící jména a hledání můžete zúžit procházením profilových informací, tweetů a dalších dostupných údajů.

5. Proč nemohu na Twitteru nikoho najít? Důvodů, proč nemůžete na Twitteru nikoho najít, může být celá řada. Zaprvé je možné, že hledaná osoba má soukromý účet a v takovém případě jsou její tweety dostupné pouze schváleným sledujícím. Chcete-li v této situaci zobrazit jejich tweety, budete muset požádat o to, aby vás sledovali, a počkat na jejich souhlas. Zadruhé je možné, že daná osoba svůj účet zrušila nebo deaktivovala, takže je obtížné ji na Twitteru najít. V neposlední řadě může být obtížné najít profil dané osoby mezi miliony dalších, pokud o ní máte pouze neúplné nebo nesprávné informace.

Závěrem lze říci, že existuje mnoho způsobů, jak někoho na Twitteru najít, včetně vyhledávání podle uživatelského jména, použití pokročilých vyhledávacích nástrojů nebo vyhledávání podle jména. Je důležité mít na paměti, že existují určitá omezení, například nemožnost vyhledat někoho pouze podle jeho telefonního čísla a případné nastavení ochrany osobních údajů, které může zabránit přístupu ke konkrétním účtům. Pravděpodobnost, že na Twitteru najdete hledanou osobu, můžete zvýšit využitím dostupných vyhledávacích nástrojů a úpravou kritérií vyhledávání.

FAQ
Mohou vás lidé na Twitteru najít?

Ano, v závislosti na vašem nastavení soukromí vás ostatní mohou na Twitteru najít. Pokud jste výslovně nezměnili nastavení svého účtu tak, aby vaše tweety byly soukromé, Twitter ve výchozím nastavení umožňuje komukoli vyhledávat a zobrazovat vaše veřejné tweety. Pokud své tweety zveřejníte, může vás na Twitteru najít každý, kdo vyhledá vaše uživatelské jméno, celé jméno nebo dokonce fráze spojené s vašimi tweety. Vaše tweety si mohou prohlížet pouze vaši schválení sledující a ostatní budou potřebovat vaše svolení, aby vás mohli sledovat, pokud jste povolili nastavení soukromí.

Jak najít někoho podle uživatelského jména?

K vyhledání někoho na Twitteru podle uživatelského jména můžete použít tyto jednoduché techniky: Otevřete Twitter ve zvoleném zařízení nebo k tomu použijte aplikaci v kroku 1. 2. Vyhledávací pole na domovské stránce najdete tak, že se podíváte do horní části stránky. 3. Do vyhledávacího pole zadejte uživatelské jméno hledané osoby. Mějte na paměti, že znak „@“ je před uživatelským jménem. 4. Twitter automaticky nabídne uživatelská jména, která odpovídají hledanému výrazu, jakmile začnete psát. Projděte si návrhy a vyhledejte správné uživatelské jméno. 5. Kliknutím nebo klepnutím na správné uživatelské jméno získáte po jeho potvrzení přístup k profilu uživatele. 6. V závislosti na svých preferencích můžete procházet tweety uživatele, sledovat ho nebo se zapojit do jeho obsahu na stránce jeho profilu.

Je důležité mít na paměti, že pokud má uživatel soukromý účet, možná budete muset odeslat žádost o sledování a počkat, až ji přijme, abyste získali přístup k jeho tweetům a mohli se zapojit do jeho materiálů.

Jak zjistím něčí uživatelské jméno na Twitteru podle e-mailu?

Pomocí níže uvedených postupů můžete zjistit uživatelské jméno osoby na Twitteru z její e-mailové adresy: Nejprve spusťte svůj oblíbený webový prohlížeč a přejděte na webové stránky Twitteru. 2. Vyberte možnost „Přihlásit se“ a poté zadejte informace o svém účtu. Výběrem tlačítka „Sign up“ si můžete rychle vytvořit účet na Twitteru, pokud jej ještě nemáte. 3. Po přihlášení přejděte do horní části stránky a vyberte pole pro vyhledávání. 4. Do vyhledávacího řádku zadejte e-mailovou adresu jednotlivce. 5. Pokud uživatel propojil svůj profil na Twitteru se svou e-mailovou adresou, měl by se jeho profil zobrazit ve výsledcích vyhledávání. 6. Chcete-li získat přístup k jeho uživatelskému jménu na Twitteru a všem informacím, které zveřejnil, klikněte na jeho profil. Upozorňujeme, že aby byla tato technika účinná, musí být e-mailová adresa uživatele propojena s jeho účtem na Twitteru. Pokud tak neučinili, tento přístup vám nemusí pomoci najít jejich uživatelské jméno.