Jak nahrát Fotky Google do televize. Průvodce krok za krokem

Jak zobrazit fotky na televizi?
Prohlížení fotek na televizi pomocí Chromecastu

  1. Spusťte aplikaci Fotky Google. .
  2. Vyberte fotku nebo album, které chcete odeslat, a pak vpravo nahoře vyberte Odeslat .
  3. Vyberte svůj Chromecast.
  4. Otevřete na svém zařízení fotku nebo video, které chcete zobrazit na televizi. Přejetím prstu můžete přecházet mezi fotkami.
Další informace najdete na support.google.com

Fotky Google jsou praktickým nástrojem pro organizaci a uchovávání vašich neocenitelných vzpomínek. Oblibu si získal mezi uživateli systémů Android a iOS díky svému uživatelsky přívětivému rozhraní a neomezeným možnostem ukládání. Co se však stane, pokud chcete tyto výjimečné okamžiky ukázat širšímu publiku? Lze Fotky Google přenést na televizor? Ano, to je odpověď. V tomto článku vás podrobně provedeme procesem nahazování Fotek Google do televizoru a budeme se zabývat některými často kladenými otázkami. Fungují Fotky Google na televizoru?

Obrázky a filmy si můžete prohlížet na větší obrazovce tak, že obrázky Google nahrajete do televizoru, což je pravda. Je důležité si uvědomit, že Fotky Google nejsou neodmyslitelně vybaveny funkcí castingu. Místo toho můžete Fotky Google z počítače nebo smartphonu do televizoru nahrát pomocí několika technik. Podporují Fotky Google odlévání do televizoru Samsung?

Nepochybně! Pokud vlastníte televizor Samsung Smart TV, můžete do něj snadno nahrát Fotky Google. Vestavěná funkce Smart View televizorů Samsung Smart TV umožňuje bezdrátové připojení smartphonu nebo počítače k televizoru. Chcete-li do televizoru Samsung nahrát Fotky Google, stačí dodržet níže uvedené metody: Ujistěte se, že televizor Samsung Smart TV, počítač a telefon jsou připojeny ke stejné síti Wi-Fi. 2. Na televizoru Samsung přejděte na domovské obrazovce do oblasti „Aplikace“. 3. V televizoru spusťte aplikaci „Smart View“ uvedenou ve třetím kroku. 4. Otevřete aplikaci nebo webovou stránku Fotky Google ve smartphonu nebo počítači. 5. Po výběru obrázku nebo videa, které chcete nahrát, stiskněte ikonu „Cast“. V kroku 6 vyberte televizor Samsung ze seznamu kompatibilních zařízení. 7. Na televizoru Samsung se nyní zobrazí obsah z aplikace Fotky Google. Je možné vysílat do televizoru bez použití Chromecastu?

Ne, zařízení Chromecast není k vysílání Fotek Google do televizoru nutné. Video ze smartphonu nebo počítače můžete do televizoru snadno nahrát díky vestavěným funkcím castingu mnoha chytrých televizorů, včetně těch od společností Samsung, LG, Sony a Vizio. Dokonce i bez Chromecastu podporuje casting několik streamovacích zařízení, včetně Roku a Amazon Fire TV.

Pomocí těchto obecných postupů můžete do televizoru nahrát fotografie Google i bez zařízení Chromecast: V prvním kroku se ujistěte, že jsou televizor i castingové zařízení přihlášeny ke stejné síti Wi-Fi.

2. Zapněte funkci castingu na televizoru. V závislosti na značce a modelu televizoru se tato funkce může měnit. Podrobné pokyny naleznete v uživatelské příručce k televizoru. 3. Otevřete aplikaci nebo webovou stránku Fotky Google v chytrém telefonu nebo počítači. 4. Po výběru obrázku nebo videa, které chcete nahrát, stiskněte ikonu „Cast“. 5. Ze seznamu dostupných zařízení vyberte televizor. 6. Na televizoru se nyní zobrazí obsah z aplikace Fotky Google. Jaká zařízení podporují službu Google Photos Cast? Obsah služby Fotky Google lze obsazovat z celé řady zařízení, včetně chytrých televizorů, streamovacích zařízení a dokonce i herních konzolí. V závislosti na platformě, kterou používáte (Android, iOS nebo web), mohou být s funkcí Google Photos casting kompatibilní různá zařízení. Funkci Google Photos casting podporuje řada známých zařízení, např:

– Chytré televizory Samsung, LG, Sony, Vizio a další značky. Roku, Amazon Fire TV, Apple TV a Google Chromecast jsou příklady streamovacích zařízení. Herní konzole Xbox One a PlayStation 4. Google Nest Hub a další chytré obrazovky.

Chcete-li do konkrétního zařízení nahrát Fotky Google, postupujte podle pokynů uvedených u jednotlivých zařízení.

A konečně, použití služby Fotky Google k přenosu na televizor je fantastická metoda, jak zobrazit své neocenitelné vzpomínky na větší obrazovce. Pokud budete postupovat podle příslušných pokynů, můžete svůj materiál z Fotek Google snadno nahrát bez ohledu na to, zda máte televizor Samsung nebo jiný model chytrého televizoru. Své snímky a videa můžete sledovat v pohodlí televizní obrazovky, stačí se ujistit, že televizor i zařízení pro casting jsou připojeny ke stejné síti Wi-Fi.

FAQ
Mohu vysílat z telefonu do televizoru?

K vysílání z telefonu do televizoru můžete použít aplikaci Fotky Google.

Mohu vysílat z telefonu do televizoru?

K vysílání z telefonu do televizoru můžete použít aplikaci Fotky Google. Pomocí funkce casting můžete promítat fotografie a filmy z telefonu na televizor. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete fotografie Google rychle nahrát do televizoru a zobrazit je na větší obrazovce.

Jak zobrazím své fotografie Google?

Pomocí těchto postupů můžete zobrazit své fotografie Google na televizoru: Ujistěte se, že televizor i zařízení, ze kterého chcete zobrazit obsah (například počítač nebo chytrý telefon), jsou připojeny ke stejné síti Wi-Fi. 2. Spusťte aplikaci Fotky Google v telefonu nebo tabletu. 3. Rozhodněte se, jaký obrázek nebo album chcete na televizoru zobrazit.

4. Zkontrolujte, zda v pravém horním rohu obrazovky není ikona cast, což je obdélníková ikona se signálem Wi-Fi. Dotkněte se jí. 5. Zobrazí se seznam možných zařízení pro casting. Ze seznamu vyberte svůj televizor. 6. Jakmile se připojíte, začnou se na obrazovce televizoru zobrazovat fotografie Google. Pokud používáte počítač a prohlížeč Google Chrome, můžete do televizoru nahrát Fotky Google. Jednoduše spusťte prohlížeč Google Chrome, přejděte na webovou stránku Fotky Google, vyberte obrázek nebo album, které chcete zobrazit, a poté v nabídce se třemi tečkami v pravém horním rohu vyberte možnost „Cast…“. poté vyberte televizor ze seznamu kompatibilních zařízení.

Mějte na paměti, že v závislosti na používaném zařízení se některé konkrétní kroky mohou lišit. Celkový postup se však nemění.