Jak na text Spotlight v iPhonu. Průvodce textovými efekty a dalšími možnostmi

How to do the Spotlight on iPhone?
From the middle of the Home screen, swipe down. If option isn't available, from the Home screen swipe right to access Spotlight Search (at the top). From the Search field, enter the search text.
Další informace najdete na www.verizon.com

Přáli jste si někdy, aby text na vašem iPhonu více vynikl? Efekt bodového textu je skvělá metoda, jak nechat vyniknout svá slova, ať už se snažíte ozvláštnit svou komunikaci nebo vytvářet poutavé příspěvky na sociálních sítích. V tomto příspěvku vám ukážeme, jak používat bodový text na iPhonu, a poskytneme vám odpovědi na další otázky související s textovým efektem.

1. Návod k použití textu s bodovým světlem na iPhonu: K vytvoření bodového textu na iPhonu použijte níže uvedené techniky. Otevřete aplikaci Zprávy nebo jakoukoli jinou aplikaci podporující zadávání textu.

2. Zadejte text, na který má být použit efekt bodového světla. 3. Klepněte na text a podržením jej vyberte. 4. Klepnutím vyberte tlačítko „BIU“, které se zobrazí nad klávesnicí. 5. Posuňte výběr doleva a poté klepněte na ikonu „Zvýraznit“ (připomíná značku). 6. Všimněte si, že text je zvýrazněn živou barvou, což působí dojmem, jako by byl v záři reflektorů. 2. Jak vytvořit laserový text na iPhonu: Na iPhonu můžete použít podobný postup jako při zvýraznění textu bodovým světlem a vytvořit tak efekt laserového textu. Postup je následující: Otevřete aplikaci Zprávy nebo jakoukoli jinou aplikaci podporující zadávání textu.

2. Zadejte text, na který má být aplikován laserový efekt. 3. Klepněte na text a podržením jej vyberte. Tlačítko „BIU“ se nachází nad klávesnicí.

4. 5. Klepněte na tlačítko „Markup“, které připomíná hrot pera, přejetím doleva po dostupných výběrech. Váš text bude mít nyní výrazný a futuristický vzhled poté, co v šestém kroku vyberete z nástrojů pro označování možnost „Laser“.

3. Slova, která ovlivňují telefony iPhone:

Konkrétní slova ovlivňují zobrazení textu v zařízeních iPhone určitým způsobem. Například zadání slova „Congratulations“ může v textu vytvořit bublinkovou animaci. Následující slova mají vliv na telefony iPhone:

– Fráze „Happy Birthday“ způsobuje padání konfet.

– Text „Congratulations“ způsobí, že se zvednou balónky.

– Zvuk „Pew Pew“ animuje padající hvězdu.

– Fráze „Happy New Year“ vyvolá ohňostroj.

4. Jak používat ozvěnu textu:

V iPhonu bohužel není žádný vestavěný efekt ozvěny pro text. Efekty ozvěny však můžete do textu přidat pomocí aplikací třetích stran, které jsou nabízeny v App Store. Tyto programy obvykle umožňují upravit vzhled textu a nabízejí různé textové efekty, například ozvěnu. Chcete-li tyto aplikace najít a stáhnout, stačí v App Store vyhledat „Textové efekty“ nebo „Echo Text“.

Závěrem lze říci, že používání textových efektů, jako je například spotlight text nebo jiné textové efekty na iPhonu, je jedinečnou a zábavnou metodou, jak zvýšit zájem o vaše zprávy a příspěvky. Výše uvedené postupy usnadňují vytváření laserových a bodových textových efektů. Kromě toho nezapomeňte, že konkrétní slova v iPhonech způsobují animované efekty. Je možné, že se budete muset podívat do aplikací třetích stran dostupných v obchodě App Store, pokud chcete na svém psaní efekt ozvěny. Při psaní textu proto využijte svou představivost, aby na iPhonu vynikl.

FAQ
Můžete psát text pomocí funkce Echo Auto?

Ne, aplikace Echo Auto nepodporuje psaní textových zpráv. Hlavním účelem aplikace Echo Auto je umožnit hlasovou interakci hands-free a zadávání příkazů za jízdy. Chybí mu integrovaná funkce zasílání zpráv.

Jak používáte textové efekty Apple?

Níže uvedené kroky lze použít k použití textových efektů Apple, například efektu Spotlight Text na iPhonu: V kroku 1 otevřete na iPhonu aplikaci Zprávy.

2. Zahajte novou diskusi nebo vyberte probíhající diskusi. 3. Zadejte text, na který má být textový efekt aplikován. 4. Po dokončení psaní klepněte na modré tlačítko se šipkou odeslání (nebo na ikonu „A“, pokud používáte starší verzi systému iOS) a podržte je. 5. Zobrazí se nabídka s mnoha možnostmi textových efektů. Chcete-li možnosti prozkoumat, jednoduše po nich přejeďte prstem. Vyhledejte a vyberte možnost „Spotlight“. Vaše zpráva pak bude mít textový efekt Spotlight. 7. Zprávu s aktivovaným efektem Spotlight Text odešlete tak, že po výběru efektu klepnete na modré tlačítko se šipkou odeslání. Vezměte prosím na vědomí, že pro zobrazení textových efektů ve vaší zprávě musí mít příjemce iPhone se systémem iOS 10 nebo novějším. Pokud používá zastaralou verzi systému iOS nebo jiné zařízení, nemusí se mu efekt zobrazit.

Kde najdu textové efekty?

Pomocí nástroje „Markup“ můžete v iPhonu vyhledat textové efekty, například Spotlight Text. Postupujte podle následujících kroků, abyste toho dosáhli: V kroku 1 otevřete na iPhonu aplikaci Zprávy.

2. Otevřete stávající diskusi nebo začněte psát novou zprávu. 3. Zadejte text, který chcete použít. 4. Stisknutím a podržením modré šipky (odeslání) vyvoláte nabídku „Odeslat s efektem“. 5. Chcete-li použít funkci Markup, vyberte v otevřené nabídce možnost „Screen“ (Obrazovka). Chcete-li vybrat různé textové efekty, včetně textu Spotlight, můžete nyní přejet prstem doleva nebo doprava. 7. Klikněte nebo klepněte na efekt, který chcete na textu použít. 8. V případě potřeby proveďte další úpravy nebo revize.

9. Chcete-li odeslat zprávu s vybraným textovým efektem, klepněte na tlačítko s modrou šipkou.

Vezměte na vědomí, že další aplikace, jako je Pošta, Poznámky a Fotografie, rovněž nabízejí možnost označování.